Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowe ciuchy i buty zawładnęły na trzy dni Targami - moda na MTP {WIDEO, GALERIA ZDJęć} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowe ciuchy i buty zawładnęły na trzy dni Targami - moda na MTP {WIDEO, GALERIA ZDJęć}
04-09-2010 01:54   Janusz Ludwiczak
Na trzy dni Międzynarodowe Targi Poznańskie stały się stolicą mody. W pawilonach 5 i 9 odbyły się w sumie aż cztery imprezy targowe: Salon Odzieży, Obuwia i Dodatków, Salon Bielizny i Mody Plażowej, Salon Mody "Fast Fashion" oraz Targi Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS.

Na targach mody zaprezentowane zostały najnowsze wzory z kolekcji blisko 400 polskich i zagranicznych marek odzieży, obuwia, dodatków skórzanych, bielizny, strojów kąpielowych i akcesoriów.

Targi mody, które odbyły się w ramach czterech ekspozycji: Salon Odzieży, Obuwia i Dodatków "Next Season", Salon Bielizny i Mody Plażowej "Body Style", Salon Mody "Fast Fashion" oraz w ramach Targów Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS.

Handlowcy, zaproszeni goście z branży mody i zwiedzający targi mogli zapoznać się z tym co będzie modne nie tylko tej jesieni, ale podczas najbliższego sezonu wiosna-lato 2011. Swoje nowości zaprezentowali wystawcy i przedstawiciele marek m.in. z Australii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Egiptu, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Kenii, Litwy, Niemczech, Portugalii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście z Polski.

Patronem honorowym targów mody był Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.

Tym samym po wakacyjnej przerwie Międzynarodowe Targi Poznańskie rozpoczęły nowy sezon jesienno-zimowy (tzw. "drugie półrocze"). Kolejną wystawą na targach będzie Polagra, która rozpocznie się już 13 września i potrwa do czwartku.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Przeboje znane i lubiane - koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl "Pyza na jesiennych dróżkach" w wykonaniu Teatru Krokodyl Spektakl będzie tłumaczony na język migowy
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: