Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowe ciuchy i buty zawładnęły na trzy dni Targami - moda na MTP {WIDEO, GALERIA ZDJęć} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowe ciuchy i buty zawładnęły na trzy dni Targami - moda na MTP {WIDEO, GALERIA ZDJęć}
04-09-2010 01:54   Janusz Ludwiczak
Na trzy dni Międzynarodowe Targi Poznańskie stały się stolicą mody. W pawilonach 5 i 9 odbyły się w sumie aż cztery imprezy targowe: Salon Odzieży, Obuwia i Dodatków, Salon Bielizny i Mody Plażowej, Salon Mody "Fast Fashion" oraz Targi Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS.

Na targach mody zaprezentowane zostały najnowsze wzory z kolekcji blisko 400 polskich i zagranicznych marek odzieży, obuwia, dodatków skórzanych, bielizny, strojów kąpielowych i akcesoriów.

Targi mody, które odbyły się w ramach czterech ekspozycji: Salon Odzieży, Obuwia i Dodatków "Next Season", Salon Bielizny i Mody Plażowej "Body Style", Salon Mody "Fast Fashion" oraz w ramach Targów Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS.

Handlowcy, zaproszeni goście z branży mody i zwiedzający targi mogli zapoznać się z tym co będzie modne nie tylko tej jesieni, ale podczas najbliższego sezonu wiosna-lato 2011. Swoje nowości zaprezentowali wystawcy i przedstawiciele marek m.in. z Australii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Egiptu, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Kenii, Litwy, Niemczech, Portugalii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście z Polski.

Patronem honorowym targów mody był Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.

Tym samym po wakacyjnej przerwie Międzynarodowe Targi Poznańskie rozpoczęły nowy sezon jesienno-zimowy (tzw. "drugie półrocze"). Kolejną wystawą na targach będzie Polagra, która rozpocznie się już 13 września i potrwa do czwartku.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: