Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rusza trzecia edycja Miejskiego Programu Rewitalizacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rusza trzecia edycja Miejskiego Programu Rewitalizacji
26-08-2010 23:59   Janusz Ludwiczak
Do 17 września można składać wnioski i projekty do trzeciej edycji Miejskiego Programu Rewitalizacji, w związku z jego aktualizacją przygotowywaną w oparciu o nowe uwarunkowania, m.in. finansowe.

Trzecia edycja Miejskiego Programu Rewitalizacji, która jest właśnie opracowywana uwzględnić ma nowe uwarunkowania finansowania. Wdrażanie projektu odbywać będzie się z ewentualną pomocą, wynikającego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (WPRO), mechanizmu kredytowania JESSICA (zwrotnych instrumentów finansowych), a nie jak dotychczas, mechanizmu bezzwrotnego dofinansowywania projektów.

W trzeciej edycji Miejskiego Programu Rewitalizacji także znajdzie się Łazarz, jednak według wstępnie proponowanej granicy zasięgu ma obejmować tylko obszar w obrębie ulic: Ułańskiej, Wyspiańskiego, Matejki i Grottgera, czyli głównie zespół Maxa Johowa.

Wnioski z projektami należy składać do 17 września w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Poznania (plac Kolegiacki 17, pokój 29, od wtorku do piątku w godz. 7:30 - 15:30, w poniedziałek od godz. 7:30 do 17:00), jak również drogą elektroniczną (email: rewitalizacja@um.poznan.pl) oraz za pośrednictwem poczty na adres: Biuro Koordynacji Projektów, Oddział Rewitalizacji, Urząd Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań. W przypadku dostarczenia wniosków za pośrednictwem poczty, liczy się data stempla pocztowego.

Więcej informacji na temat III edycji Miejskiego Programu Rewitalizacji można znaleźć na stronach miasta: www.poznan.pl


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: