Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie znalezionych w zgliszczach dokumentów MPK - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie znalezionych w zgliszczach dokumentów MPK
13-08-2010 23:59   Janusz Ludwiczak
Na początku września ubiegłego roku naf sz Czytelnik idąc ulicą Głogowską znalazł w zgliszczach opodal siedziby MPK kopie mandatów za przejazd bez biletów. Prokuratura, która przez ponad trzy miesiące zajmowała się sprawą umorzyła dochodzenie, gdyż nie znalazła winnych.

O kopiach mandatów karnych za przejazd bez biletu, sądowych nakazach zapłaty i pozwach sądowych, które na początku września ubiegłego roku znalazł w zaroślach opodal siedziby MPK nasz Czytelnik pisaliśmy w artykule: Dokumenty należące do MPK porzucono na ulicy.

Przez trzy miesiące prokuratura rejonowa Poznań-Grunwald prowadziła dochodzenie w tej sprawie.

Z powodu nie znalezienia sprawców prokuratura na początku roku umorzyła dochodzenie, gdyż nie udało się ustalić w jaki sposób dokumenty znalazły się na ulicy Głogowskiej, w zaroślach pomiędzy blokami Osiedla Hetmańskiego, a siedzibą MPK.


Komentarze (3)

15-08-2010 17:11:13
Miodek
Alibaba najpierw naucz się języka polskiego bo co słowo to błąd. Jedyne poprawne dla ciebie słowo to palanty. Ale można to zrozumieć od dzieciństwa było ono do ciebie kierowane to się utrwaliło.
14-08-2010 14:34:56
Sławek
Rozumiem że prokuratura nie stwierdziła żadnych uchybień w MPK, w kwestii przechowywania i dostępu do dokumentów? Był to złośliwy złodziej, który za pomocą czapki niewidki szkodzi i tak wątpliwemu wizerunkowi MPK, które myśli , że uśmiechem rzeczniczki załatwi wszystkie problemu.
14-08-2010 14:16:32
Alibaba
Wszak to jest nasza Kochana Polcja Polska/ nie mylić z politycznę. Nie roby . Oni tytlko do szlifowania bruku sie nadaję ===== palanty
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: