Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona pamiętali o Światowym Dniu Ochrony Środowiska - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona pamiętali o Światowym Dniu Ochrony Środowiska
09-06-2010 00:39   Janusz Ludwiczak
Uniwersytet Przyrodniczy z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska zorganizował w sobotę w Parku Wilsona festyn ekologiczny. Konkursy na plakat i piosenkę ekologiczną, moda alternatywna i gra miejska w Parku Wilsona - to tylko kilka z atrakcji jakie czekało na przybyłych poznaniaków.

W sobotę, 5 czerwca w Parku Wilsona odbył się festyn ekologiczny z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, który przypadł właśnie w tym dniu.

Organizatorzy przygotowali na przybyłych do Parku Wilsona liczne konkursy (m.in. na plakat i piosenkę ekologiczną oraz na rzeźbę z odpadów), grę miejską, pokazy mody alternatywnej i liczne stoiska edukacyjne.

W trakcie festyny chętni mogli poznać też zasady ekologicznej jazdy oraz wziąć udział w konkursie "Oszczędza. Wyłączaj. Odzyskuj. Świeć i Ty przykładem!".

Organizatorem festynu ekologicznego z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska był Uniwersytet Przyrodniczy przy współpracy Lasów Państwowych, Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Zakładu Zagospodarowania Odpadów oraz Urzędu Miasta Poznania.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: