Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W XXI Dni Łazarza zabawa się powtarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W XXI Dni Łazarza zabawa się powtarza
05-06-2010 01:10   Janusz Ludwiczak
XVI Festyn Rodzinny odbył się w poniedziałek na terenie Szkoły Podstawowej nr 26 przy ulicy Berwińskiego. Na wszystkich czekały występy artystyczne, loteria, konkursy, gry, zabawy i polowa grochówka, a dochód z imprezy przeznaczony został na Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci.

W poniedziałek, 31 maja z okazji XXI Dni Łazarza odbył się na terenie Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Berwińskiego 2/4 XVI Festyn Rodzinny.

Na dzieci, rodziców i przybyłych gości czekały występy artystyczne, loteria fantowa, konkursy, gry i liczne zabawy. Zgłodniali mogli spróbować polowej grochówki, a dzieci mogły usiąść na skuterze i poczuć się jak Strażnik Miejski.

W jednej sal można było oglądać wystawę "Nie tylko święci historię Łazarza tworzyli", przygotowaną przez uczniów szkoły w tygodniu tematycznym z okazji 110.rocznicy przyłączenia Łazarza do Poznania.

Podczas Festynu Rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 26 podobnie jak w latach ubiegłych zbierano fundusze na Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci, które obejmuje opiekę domową dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi chorobami. Przez cały dzień udało się zebrać na rzecz Wielkopolskiego Hospicjum dla Dzieci 1511 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: