Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przegląd Przedszkolnych Zespołów Tanecznych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przegląd Przedszkolnych Zespołów Tanecznych
20-05-2010 05:01   Janusz Ludwiczak
98 dzieci z sześciu przedszkoli wzięło udział w IV Przeglądzie Przedszkolnych Zespołów Tanecznych, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3.

W środę w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbył się już po raz czwarty Przegląd Przedszkolnych Zespołów Tanecznych.

Celem imprezy była konfrontacja przedszkolnych zespołów tanecznych, popularyzacja tańca wśród najmłodszych oraz integracja dzieci po przez właśnie taniec.

Pomysł festiwalu powstał w momencie, kiedy zauważyliśmy duże zainteresowanie grup tanecznych przedszkolnych właśnie takimi formami. Od czterech lat organizujemy ten przegląd. Co roku zgłaszają się do nas nowe przedszkola, nowe zespoły. Prezentują tutaj swoje tańce, nad którymi pracują przez ostatnie miesiące. Jesteśmy nastawieni na dobrą zabawę dla wszystkich dzieci, to też przewidzieliśmy upominki dla każdego dziecka. Staramy się wyróżnić zespoły, które prezentują ciekawe układy choreograficzne. W tym roku roku zgłosiło się sześć zespołów, łącznie dzieci mieliśmy 98. - powiedziała Dominika Jaszyk z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3, organizator Przeglądu Przedszkolnych Zespołów Tanecznych.

W tegorocznej edycji przeglądu udział wzięły zespoły z sześciu przedszkoli - nr 39 "Leśne Ludki" z ul. Limanowskiego, nr 124 "Wesoła Ludwiczka", przedszkola nr 70, zespół "Stokrotki" z Przedszkola Sióstr Nazaretanek Najświętszej Rodziny oraz zespół "Fiki Miki" z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3.

Jury, które oceniało poczucie rytmu i technikę wykonania, opracowanie choreograficzne, dobór muzyki i kostiumów oraz ogólny wyraz artystyczny postanowiło przyznać trzy wyróżnienia. Wśród laureatów znalazł się zespół "Stokrotki" z Przedszkola Sióstr Nazaretanek Najświętszej Rodziny. Miejsce 2 zajął zespół taneczny "Fiki Miki" z MDK3. Natomiast najlepszym zespołem IV Przeglądu Przedszkolnych Zespołów Tanecznych okazał się z Przeszkola nr 124 "Wesoła Ludwiczka".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: