Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prawie wszystko dla fanów czterech kółek - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prawie wszystko dla fanów czterech kółek
23-03-2010 00:52   Janusz Ludwiczak
Premiery najnowszych modeli samochodów (w tym najtańszego samochodu świata Nano EV), tor gokartowy oraz pokazy wozów strażackich i ciężarówek - to tylko część atrakcji, jaka czekała podczas Moto(r)-show, które w weekend odbyło się na MTP.

Ponad 40 tysięcy zwiedzających odwiedziło w weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie, na których po pięcioletniej przerwie odbyły się targi motoryzacyjne "Motor Show".

Na "Motor Show" było można zobaczyć premiery takich samochodów jak Mercedes SLS AMG, BMW serii 5, Citroen DS3 czy Hyundai ix 35. Nie zabrakło też pokazu najtańszego samochodu świata Nano EV. Zwiedzający mogli też zobaczyć Vipera oraz monster trucky. W sumie w pawilonie 5 można było podziwiać ponad 260 samochodów.

W pawilonie 4 na gości targów motoryzacyjnych czekał tor gokartowy, a w pawilonie 3a organizatorzy przygotowali pokazy motocykli, skuterów, quadów. Najmłodsi mogli też przejechać na segwayu oraz zasiąść za kierownicą prawdziwego wozu strażackiego.

Podczas targów "Motor Show" nie zabrakło spotkać ze znanymi gośćmi, wśród których znaleźli się m.in. Włodzimierz Zientarski, Szymon Kołecki, Sylwia Gruchała, Bartosz Bosacki, Jacek Wszoła czy Piotr Reiss.

Kolejna edycja targów motoryzacyjnych "Motor Show" dokładnie za rok, od 18 do 20 marca 2011.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: