Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

15 czerwca ma zostać otwarta pływalnia letnia w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
15 czerwca ma zostać otwarta pływalnia letnia w Parku Kasprowicza
07-06-2024 07:45   Janusz Ludwiczak
Od przyszłej soboty mają być dostępne baseny pod chmurką przy Arenie – dowiedział się portal Lazarz.pl.

Od kilkunastu dni w basenach pływalni letniej w Parku Kasprowicza jest już woda, a to oznacza, że już lada moment rusza kąpielisko przy Arenie.

– Planujemy otworzyć pływalnię 15 czerwca, ale w pierwszym tygodniu obiekt będzie czynny w ograniczonym zakresie – tzn. tylko w godz. od 12:00 do 20:00. 22 czerwca ruszymy w pełnym zakresie, czyli w godz. od 9 do 20. Dodatkowo będą dostępne godziny dla osób chcących swobodnie popływać na dużym basenie. Wszystko zależy jednak od wyników badań wody – powiedział w rozmowie z portalem Lazarz.pl Andrzej Grudziński, kierownik Oddziału Kasprowicza POSiR.

Na razie nie jest znany jeszcze cennik. Możliwe, że jednak tym razem nie będzie podwyżki cen biletów. W ubiegłym roku dorośli za wstęp płacili 23 złote (rok wcześniej było to 20 zł), a dzieci – 16 złotych (w 2022 było to 14 zł).

Dodajmy, że w ubiegłym roku z pływalni letniej w Parku Kasprowicza skorzystało 44 tysiące osób. Dla porównania rok wcześniej z obiektu skorzystało dokładnie 56 287 osób. Rekordowy był jednak 2018 r. – kiedy to z basenów pod chmurką skorzystało ponad 76 tys. osób. Był to pierwszy rok działalności kąpieliska po gruntownej przebudowie.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

lip

21:45
Rynek Łazarski
"Best of Animator" - pokaz filmu "Ruben Brandt, kolekcjoner" (reż. Milorad Krstić, Węgry 2018) w ramach Łazarskiego Przeglądu Filmowego

09

sie

16:30
Park Wilsona
XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - Warsztaty haftu koralikowego

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" - XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2024

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: