Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Lekarze dla lekarzy przez sześć dni na targach: kongres i salon medyczny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Lekarze dla lekarzy przez sześć dni na targach: kongres i salon medyczny
15-03-2010 00:40   Janusz Ludwiczak
Prawie cały ubiegły tydzień upłynął na targach pod znakiem medycyny. Od środy do piątku na MTP odbywał się Międzynarodowy Salon Medyczny "Salmed", a w weekend 4 tysiące lekarzy zjechało na Kongres "Top Medical Trends".

Trzysta firm z 29 krajów prezentowało przez trzy dni swoją ofertę podczas 23. Międzynarodowego Salonu Medycznego "Salmed", który odbył się od 10 do 12 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Na targach lekarze, menadżerowie służby zdrowia, dyrektorzy szpitali i przychodni i pracownicy związani z medycyną mogli zapoznać się z aktualnymi nowościami.
W ramach Międzynarodowego Salonu Medycznego "Salmed" udzielano lekcji pierwszej pomocy medycznej.

Natomiast od 12 do 14 marca na MTP odbył się kongres "Top Medical Trends", który zgromadził 4 tysiące lekarzy. Podczas trzydniowego kongresu obradujący lekarze, naukowcy i pracownicy medycyny przedstawiali wyniki badań i rozmawiali o diagnostyce i jak leczyć pacjentów. W trakcie obrad omawiane były także choroby nie tylko na podłożu genetycznym. Kongres "Top Medical Trends" odbył się już po raz czwarty.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: