Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łatają dziury po zimie. Potoki wody zalewają skrzyżowanie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łatają dziury po zimie. Potoki wody zalewają skrzyżowanie
03-03-2010 13:49   Janusz Ludwiczak
Drogowcy usunęli uszkodzenia nawierzchni na Rynku Łazarskim, Małeckiego, Krauthofera i Góreckiej. Po zimie dziury w jezdni powstają też na wielu innych łazarskich ulicach, co więcej są też zalane wodą.

W połowie lutego Zarząd Robót Drogowych na zlecenie ZDM usunął uszkodzenia jezdni na Rynku Łazarskim i fragmencie ulicy Małeckiego oraz Dmowskiego. Drogowcy kończą też naprawę uszkodzone nawierzchni na ulicy Góreckiej i Krauthofera.

Po zimie dziury w jezdni powstają na wielu innych ulicach. Tak jest chociażby na ulicy Chociszewskiego, gdzie sytuacja powtarza się co roku. O sprawie pisaliśmy w marcu zeszłego roku w artykule: Chociszewskiego dziurawa jak szwajcarski ser.

Dziury w jezdni to nie jedyny problem dla kierowców. Złe odwodnienie, zapchane studzienki kanalizacyjne są powodem zalegającej wody na skrzyżowaniu ulic Potworowskiego i Jarochowskiego. Powstała woda na skrzyżowaniu spływa z Parku Kasprowicza, po topniejących śniegach.

Zarząd Dróg Miejskich informuje, że informacje o uszkodzeniach w nawierzchni można zgłaszać do Operacyjnego Centrum Utrzymania i Ruchu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00 pod numerem telefonu: 61-848-07-23.
Jak zapewnia ZDM wszystkie zgłoszenia są cenne i ważne, a każde zgłoszenie uszkodzonej nawierzchni przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na naszych ulicach.

Jeśli widzieli Państwo dziury po zimie na łazarskich ulicach zapraszamy do przesyłania informacji i zdjęć na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: