Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prośba o wsparcie w wyborach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prośba o wsparcie w wyborach
10-06-2023 07:45   PROMOCJA
Szanowni Mieszkańcy Poznania! Z ogromnym poczuciem odpowiedzialności zwracam się do Was w obliczu historycznej chwili. Nadchodzące wybory do Sejmu, Senatu, a nieco później także samorządowe, będą decydujące dla kształtu naszej przyszłości.

Od 1989 roku nie mieliśmy tak ważnych wyborów. Miliardy pompowane z budżetu państwa w TVP i inne media publiczne dają obecnie rządzącym ogromne możliwości oddziaływania. Wierzę jednak, że razem możemy się temu przeciwstawić.
Dzięki Waszej pomocy, zaangażowaniu i determinacji jesteśmy w stanie przywrócić Polskę na właściwą ścieżkę - drogę demokracji, wolności i szacunku dla praw człowieka. Możliwe jest to jedynie, gdy stać będziemy ramię w ramię, zjednoczeni w walce o wartości demokratyczne.

Dlatego proszę Was o zgłaszanie miejsc, na których będziemy mogli udostępnić materiały wyborcze promujące kandydatów Koalicji Obywatelskiej. Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie się za pomocą formularza internetowego na stronie https://bit.ly/wsparcieKO. Można tam wejść także za pomocą kodu QR.

Nasz kraj stoi na rozdrożu, a wybory zbliżają się wielkimi krokami. W spólnie możemy ocalić naszą ojczyznę od dalszego upadku. Przypominam, że demokracja to nie tylko prawo do głosowania, ale również obowiązek dbania o dobro wspólne.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy Waszej pomocy. Wasza aktywność i zaangażowanie w dystrybucję demokratycznego przekazu będą kluczowe dla naszej wspólnej przyszłości. Nie pozwólmy, aby głosy autorytaryzmu zagłuszyły te, które niosą ze sobą nadzieję na lepsze jutro dla nas wszystkich.

W tych trudnych czasach, kiedy wartości, które uważamy za oczywiste, są zagrożone, musimy razem działać, wspierać się nawzajem i walczyć o Polskę, którą znamy i kochamy. Niech te wybory będą początkiem odrodzenia demokracji w naszym kraju, a każde zgłoszenie, każde udostępnienie naszych materiałów, będzie kolejnym krokiem w kierunku wolnej, sprawiedliwej i demokratycznej Polski.

Z głębi serca dziękuję Wam za pomoc, zaangażowanie i dotychczasowe propozycje wsparcia w walce. Niech to będzie nasza wspólna kampania i wspólne zwycięstwo. Z szacunkiem i nadzieją na lepszą przyszłość.


Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: