Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Spotkanie autorskie dla maluchów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Spotkanie autorskie dla maluchów
04-06-2023 13:43   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek w Filii nr 22 Biblioteki Raczyńskich odbyło się spotkanie autorskie z Ewą Czajką, autorką książki "Autystyczny świat Tymka".

W spotkaniu z pisarką i terapeutką, Ewą Czajką uczestniczyły maluchy z grupy "Kotki" z Przedszkola nr 44. Podczas spotkania dzieci mogły również wziąć udział w zajęciach ruchowych.

– Prowadzę przedszkole terapeutyczne w Smochowicach z grupami integracyjnymi. Na co dzień zajmuje się dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Publikacja "Autystyczny świat Tymka" jest efektem naturalnym mojej pracy. Spisałam swoje doświadczenia, obserwacje i oparłam się na bardzo konkretnym przypadku chłopca, z którym pracowałem – opowiada Ewa Czajka, pisarka i terapeutka.

– Książka podzielona jest na 2 części. Pierwsza przeznaczona jest dla dzieci. Znajdziemy w niej historię pisane w narracji pierwszoosobowej, które opowiadają o 6-letnim dziecku, jego spektrum autyzmu i jak widzi zwyczajne zdarzenia w przedszkolu.
Druga część adresowana jest do rodziców, nauczycieli, terapeutów, specjalistów. Są to notatki, w których terapeuta opisuje Tymka i jego dzień w nawiązaniu do każdego rozdziału z książki, bajek przez pryzmat swojego zawodowego spostrzeżenia
– dodaje Ewa Czajka.


R E K L A M A

Fot: Ewa Książyk (2-8), Janusz Ludwiczak (1,9-12)

SERWIS SPECJALNY
www.33.dni.lazarz.pl

[serwis informacyjny]

[program 33.Dni Łazarza]

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: