Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skoki akrobatyczne, Wielkopolanie i orkiestra sił powietrznych w Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skoki akrobatyczne, Wielkopolanie i orkiestra sił powietrznych w Parku Wilsona
30-05-2023 14:51   Janusz Ludwiczak
Podczas niedzielnego Koncertu Galowego z okazji 33. Dni Łazarza na scenie muszli koncertowej w Parku Wilsona wystąpił Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Wielkopolanie oraz Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych. Można było zobaczyć również pokaz akrobatyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 69.

Organizatorzy przygotowali również wystawę plenerową i warsztaty malarskie. Chętni mogli wziąć udział w tworzeniu rzeźby społecznej oraz nauczyć się tańca hula.

Głównym punktem niedzielnego Koncertu Galowego z okazji 33. Dni Łazarza był występ Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Sił Powietrznych. W Parku Wilsona zabrzmiała muzyka wojskowa, a także największe przeboje z filmów i musicali.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: