Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strongmeni ciągnęli traktory {WIDEO, GALERIA ZDJęć} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strongmeni ciągnęli traktory {WIDEO, GALERIA ZDJęć}
17-02-2010 00:41   Janusz Ludwiczak
Znani polscy siłacze: Jarosław Dymek i Sławomir Toczek pojawili się w weekend podczas targów Polagra Premiery. Na targach, skierowanych przede wszystkich do branży rolniczej można było też zobaczyć premiery maszyn, urządzeń i narzędzi rolniczych, części zamienne, środki transportu czy nasiona i usługi.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, od 11 do 14 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się targi rolnicze Polagra Premiery, podczas których można było podziwiać najnowszy sprzęt rolniczy. Na Polagrze nie zabrakło traktorów, kombajnów, a także innych maszyn, urządzeń i narzędzi rolniczych, części zamiennych, środków transportu dla rolnictwa oraz akcesorii, nasion i chemii rolniczej.

Jednym z głównych wydarzeń towarzyszących targom Polagra Premiery były pokazy strongmanów. W pawilonie 2 zgromadzona publiczność mogła podziwiać pokazy przenoszenia opon i maszyn ważących nawet 400 kilogramów w wykonaniu znanych polskich siłaczy: Jarosława Dymka i Sławomira Toczka.

Swoich sił w niektórych konkurencjach mogli spróbować sami zwiedzający. Następna edycja targów Premiery Polagra odbędzie się dopiero za dwa lata, w dniach od 9 do 12 lutego 2012. Natomiast do piątku można odwiedzać Meble Polska - targi mebli.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: