Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tragedia na Małeckiego: 82-letni mężczyzna zginął w pożarze mieszkania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tragedia na Małeckiego: 82-letni mężczyzna zginął w pożarze mieszkania
13-02-2010 07:07   Janusz Ludwiczak
Zwęglone zwłoki 82-letniego mężczyzny znaleźli strażacy w mieszkaniu przy ulicy Małeckiego 2, w którym w piątek przedcpołudniem wybuchł pożar. W wyniku pożaru ewakuowani zostali wszyscy mieszkańcy kamienicy. Na razie nie wrócą do swoich domów, gdyż budynek musi sprawdzić inspektor nadzoru budowlanego.

W piątek, przed godz. 10 wybuchł pożar w mieszkaniu kamienicy przy ulicy Małeckiego 2. Z budynku zostało ewakuowanych 10 mieszkańców, którzy mogli do zakończenia akcji czekać w ogrzewanym, podstawionym autobusie MPK.

Strażacy znaleźli w mieszkaniu, w którym wybuchł pożar zwęglone zwłoki 82-letniego mężczyzny.

Lokatorzy jednak nie prędko wrócą do swoich mieszkań. Kontrolę kamienicy musi przeprowadzić inspektor nadzoru budowlanego, który wyda decyzję, czy budynek nadaje się do dalszego zamieszkania.
Strażacy jednak pozwolili mieszkańcom na chwilę dostać się do mieszkań po niezbędne rzeczy.

W akcji gaśniczej uczestniczyło dwóch strażaków z Hanoweru, którzy przyjechali do Poznania na służbę w ramach wymiany. Hanowerscy strażacy, w tym jeden polskiego pochodzenia przebywają na Łazarzu, w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej 16a.


R E K L A M A

Fot: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

Komentarze (6)

25-02-2010 20:52:01
Przemo
Dziękuje w Jego imieniu (szkoda, że sam nie może podziękować za te słowa)
24-02-2010 08:07:33
AnnaA
Alez w zadnym wypadku, w czasie swojej aktywnosci zawodowej byl to czlowiek o wielkim sercu, ktory pomogl wielu ludzi z naszej dzielnicy, bezinteresowny, gotowy by pomoc o kazdej porze dnia, troszczacy sie o ludzi, myslal o nich nawet po godzinach pracy i odwiedzal. Naprawde jeden z niewielu, ktory na Lazarzu zaslugiwal na szacunek i pamiec. Znal go kazdy, kto od lat mieszka na Lazarzu, nai rodzice, dziadkowie. bylo mi bardzo przykro, bowiem znala go moja babcia, dziadek, rodzice....
17-02-2010 23:09:00
Przemo
Niestety często jest tak, że jeżeli nie zna się kogoś osobiście to zapomina się o szacunku dla nieznajomej osoby - szkoda, że tak jest ale to smutny fakt.
17-02-2010 22:59:12
madzia
Patologia, nie patologia. Liczy się szacunek dla nieżyjącego już człowieka.
17-02-2010 22:41:20
Przemo
Zapewniam Cię, że nie była to patologia - tylko starszy człowiek na poziomie z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Na przyszłość zamiast dodawać taki komentarz radziłbym sprawdzić czy nie jest to opinia krzywdząca dla danej osoby.
16-02-2010 10:44:37
max
Ponoć była to sama patologia
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

04

lip

do 06-07-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Szczyt Bałkanów Zachodnich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: