Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Co często naprawia się w iPhone? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Co często naprawia się w iPhone?
02-03-2023 12:48   PROMOCJA
iPhone to telefon o dość solidnej budowie i ciekawych parametrach. Nie oznacza to jednak, że jest bez wad. W dzisiejszym poradniku sprawdzimy w jaki sposób można dokonać naprawy iPhone, w którym ujawniły się różne problemy. Dowiemy się jakie problemy najczęściej się pojawiają i jak można sobie z nimi poradzić.

Wyblakły wyświetlacz

Dość często zgłaszanym problemem przez użytkowników iPhone jest blaknący wyświetlacz. Czasami zaczyna się to dziać po bokach, a czasami całość w jednym momencie traci swój koloryt. Nadal możliwe jest korzystanie z telefonu, jednak jest to znacznie utrudnione, ponieważ czasami nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się jaki kolor znajduje się w danym miejscu. Utrudnia to oglądanie filmów, granie w gry i inne działalności. Serwis Apple w Poznaniu, który znajduje się na ul. Szamarzewskiego 39 w takiej sytuacji zazwyczaj wymienia ekran na nowy, jednak należy też wcześniej sprawdzić czy problem nie jest natury programowej. To możemy ustalić sami, wykonując pełny reset telefonu za pomocą funkcji w menu systemowym.

Sprawdź jak dojechać do serwisu poniżej:


Niedziałający panel dotykowy

Sterowanie smartfonem za pomocą dotyku stało się dzisiaj powszechne. Jest to jeden z najbardziej efektywnych i najszybszych metod na interakcję z jakimkolwiek urządzeniem elektronicznym. Niestety w przypadku części iPhone użytkownicy zwracają uwagę na pojawiające się z panelem dotykowym problemy. Jest to element znajdujący się między szybką wyświetlacza, a samą matrycą. Ma on odbierać nasze bodźce dotykowe i przekazywać je do głównego procesora. Niestety jeżeli ta komunikacja nie działa dobrze, albo też panel ma jakieś wady, może się okazać że korzystanie z telefonu stanie się katorgą, zamiast przyjemnością. W takiej sytuacji najczęściej wymieniany jest kompletny panel, wraz z wyświetlaczem oraz przednią szybką.


Krótko trzymający akumulator

W każdym starszym telefonie w pewnym momencie dojdzie do uszkodzenia fabrycznego akumulatora. Bateria ta wykonana jest bowiem w takiej technologii, która po latach intensywnego użytkowania przestaje spełniać swoje zadanie. Serwis Apple w Poznaniu wykonuje wtedy wymianę baterii na nową. Niestety nie możemy przeprowadzić sami takiego działania, ponieważ jest ono utrudnione poprzez fakt, że obudowa jest sklejona. Dawno minęły już czasy, gdy akumulator mogliśmy znaleźć pod klapką na tylnej stronie urządzenia i w ten sposób łatwo wymienić. Teraz jest to poważny remont telefonu, na który niestety nie każdy się decyduje ze względów finansowych. Zużycie akumulatora nie jest objęte gwarancją, ponieważ producent traktuje je jako normalne działanie eksploatacyjne.

Więcej dowiesz się ze strony: www.flixapple.com/serwis-poznan/


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo ekumeniczne z okazji Światowego Dnia Modlitwy

02

mar

do 03-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Rybobamia" - targi wędkarskie (od 01.03.)
"Look" - targi fryzjerskie
"beautyVision" - targi kosmetyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl "Legenda o poznańskich koziołkach" w wykonaniu Teatru Krokodyl

06

mar

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

08

mar

do 10-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Targi Książki
Targi edukacyjne
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: