Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Lazarz.pl w realu - zapraszamy do biura redakcji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Lazarz.pl w realu - zapraszamy do biura redakcji
02-02-2010 00:49   Janusz Ludwiczak
Już nie tylko wirtualnie, ale i w realu będziemy do Państwa do dyspozycji w każdą środę w godz. 17:00-18:00. Od lutego działalność rozpoczyna cotygodniowe biuro redakcji portalu lazarz.pl.

Od lutego rozpoczyna działalność cotygodniowe biuro redakcji portalu lazarz.pl. Od najbliższej środy będziemy do Państwa dyspozycji co tydzień, w godz. od 17:00 do 18:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg", przy ul. Dmowskiego 37 (salka na parterze).

Zapraszamy Państwa osobiście do kontaktu z nami. Jeżeli nurtują Państwa jakieś problemy lub są jakieś tematy, którymi powinien zająć się portal lazarz.pl to zapraszamy w każdą środę od 17:00 do 18:00. Można się też z nami skontaktować telefonicznie: 503 420 675 oraz mailowo: redakcja@lazarz.pl.

W tym czasie zachęcamy także do przynoszenia starych zdjęć, pocztówek, map i wszelkiego rodzaju pamiątek z okazji 110.rocznicy przyłączenia Łazarza do Poznania. Więcej o naszej akcji napiszemy niebawem. Wszystkie otrzymane od Państwa materiały zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie z okazji 110.rocznicy przyłączenia Łazarza do Poznania.

W trakcie naszego dyżuru prowadzony będzie cykliczny czat z zaproszonymi gośćmi. Przez godzinę, w każdą środę od 16:00 do 17:00 będą mogli Państwo zadawać pytania, poruszać interesujące tematy, wyrażać opinie. Pierwszym gościem naszego czatu będzie mgr inż.Jerzy Babiak - przewodniczący Rady Osiedla Łazarz SM Grunwald, członek Stowarzyszenia "My Poznaniacy" i były dyrektor MPK. W trakcie naszej rozmowy porozmawiać będzie można o społeczeństwie obywatelskim, Osiedlu Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" oraz o transporcie publicznym w Poznaniu.
Zapraszamy w środę 3 lutego 2010 od godz. 16:00 na www.czat.lazarz.pl.


Komentarze (1)

02-02-2010 11:58:08
max
Świetna inicjatywa, z pewnością kiedyś wpadnę.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: