Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Lazarz.pl w realu - zapraszamy do biura redakcji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Lazarz.pl w realu - zapraszamy do biura redakcji
02-02-2010 00:49   Janusz Ludwiczak
Już nie tylko wirtualnie, ale i w realu będziemy do Państwa do dyspozycji w każdą środę w godz. 17:00-18:00. Od lutego działalność rozpoczyna cotygodniowe biuro redakcji portalu lazarz.pl.

Od lutego rozpoczyna działalność cotygodniowe biuro redakcji portalu lazarz.pl. Od najbliższej środy będziemy do Państwa dyspozycji co tydzień, w godz. od 17:00 do 18:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg", przy ul. Dmowskiego 37 (salka na parterze).

Zapraszamy Państwa osobiście do kontaktu z nami. Jeżeli nurtują Państwa jakieś problemy lub są jakieś tematy, którymi powinien zająć się portal lazarz.pl to zapraszamy w każdą środę od 17:00 do 18:00. Można się też z nami skontaktować telefonicznie: 503 420 675 oraz mailowo: redakcja@lazarz.pl.

W tym czasie zachęcamy także do przynoszenia starych zdjęć, pocztówek, map i wszelkiego rodzaju pamiątek z okazji 110.rocznicy przyłączenia Łazarza do Poznania. Więcej o naszej akcji napiszemy niebawem. Wszystkie otrzymane od Państwa materiały zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie z okazji 110.rocznicy przyłączenia Łazarza do Poznania.

W trakcie naszego dyżuru prowadzony będzie cykliczny czat z zaproszonymi gośćmi. Przez godzinę, w każdą środę od 16:00 do 17:00 będą mogli Państwo zadawać pytania, poruszać interesujące tematy, wyrażać opinie. Pierwszym gościem naszego czatu będzie mgr inż.Jerzy Babiak - przewodniczący Rady Osiedla Łazarz SM Grunwald, członek Stowarzyszenia "My Poznaniacy" i były dyrektor MPK. W trakcie naszej rozmowy porozmawiać będzie można o społeczeństwie obywatelskim, Osiedlu Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" oraz o transporcie publicznym w Poznaniu.
Zapraszamy w środę 3 lutego 2010 od godz. 16:00 na www.czat.lazarz.pl.


Komentarze (1)

02-02-2010 11:58:08
max
Świetna inicjatywa, z pewnością kiedyś wpadnę.
Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: