Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie tylko dla wędkarzy i akwarystów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie tylko dla wędkarzy i akwarystów
28-01-2010 17:10   redakcja, MTP
Piękne okazy ryb, bujna roślinność, nietypowe akwaria to wszystko i jeszcze więcej będzie można znaleźć w weekend podczas drugich już Targów Akwarystycznych AQUAZOO, które od piątku do niedzieli odbędą się na MTP. Równocześnie będzie można zobaczyć ekspozycję w ramach Targów Wędkarstwa.

Odwiedzający znajdą tu wszystko, co potrzebne jest do przygotowania i samodzielnego prowadzenia akwarium m.in. akcesoria, pokarm dla ryb oraz wyposażenie niezbędne do odpowiedniej pielęgnacji ryb i roślin. Wytrawni wędkarze będą mogli wybrać coś dla siebie spośród akcesoriów wędkarskich, przynęt i zanęt.

Targi AquaZoo to okazja do zaprezentowania akwarystyki w różnych obliczach. Akwarium to dla wielu osób wspaniałe hobby. Warto jednak zauważyć, że coraz częściej pełni ono funkcje estetyczne stając się dekoracyjnym elementem wystroju wnętrz. Targi akwarystyczne to przede wszystkim uczta dla oka.

Główną atrakcją AQUAZOO 2010 będą I Polskie Mistrzostwa Żaglowców (Skalarów) zorganizowane przez Polski Klub Miłośników Dyskowców oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Najwspanialsze ryby przywiezione przez hodowców z kraju i zagranicy stworzą niewątpliwie ogromne wrażenie na publiczności targowej, a wyłonienie najpiękniejszej z nich dostarczy wielu emocji. Ekspozycje ryb będą mieściły się zarówno w akwariach konkursowych jak i dekoracyjnych. Natomiast targowa publiczność będzie mogła wskazać zwycięzcę w konkursie "Najpiękniejsze Akwarium AQUAZOO 2010".

Na targach będzie także coś dla miłośników wędkarstwa. Wystawcy zaprezentują najnowsze modele przynęt i zanęt.

Targi akwarystyczne i wędkarskie potrwają przez trzy dni, od 29 do 31 stycznia. Pierwszy dzień przeznaczony jest dla profesjonalistów, sobota i niedziela to terminy dla szerokiej publiczności. Wstęp na targi kosztuje 12 złotych. Ekspozycja odbędzie się w pawilonie 3 (wejście od strony ulicy Śniadeckich i Głogowskiej) i czynna będzie od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00.


Fot: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: