Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Inea wprowadziła telefonię komórkową. WTK obejrzymy w telefonie komórkowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Inea wprowadziła telefonię komórkową. WTK obejrzymy w telefonie komórkowym
26-01-2010 13:36   Janusz Ludwiczak
Multimedialna Sieć Kablowa INEA w ubiegłym tygodniu wprowadziła telefonię komórkową, która jest już czwartą usługą. Równocześnie ruszyły testy mobilnej telewizji. W telefonie komórkowym oprócz czołowych polskich kanałów możemy już w systemie DVB-H oglądać poznańską Telewizję WTK.

To już nie tylko kablówka i internet

Na początku ubiegłego tygodnia, w poniedziałek 18 stycznia największy regionalny operator telekomunikacyjny w regionie, spółka INEA - Multimedialna Sieć Kablowa uruchomiła telefonię komórkową. Inea jest zarazem drugim operatorem kablowej po sieci Aster, który odważył się wprowadzić mobilne usługi.

Nowa usługa sieci Inea dostępna jest w ofercie abonamentowej (post-paid). Abonenci promocji Cyfrowy Dom, korzystający z trzech dotychczasowych usług świadczonych przez operatora (tj. telewizja kablowa, internet i telefon stacjonarny) do wykorzystania w ramach comiesięcznego abonamentu telefonii komórkowej otrzymają nawet 160 minut do wykorzystania.

Wprowadzenie czwartej usługi jest zgodne ze strategią INEA, polegającą na zapewnieniu nowoczesnych zintegrowanych usług telekomunikacyjnych i multimedialnych i zyskaniu dzięki temu przewagi konkurencyjnej w regionie Wielkopolski - powiedział Janusz Kosiński, prezes INEA S.A.

Oferta komórkowa sieci INEA została podzielona na dwie taryfy - INEA25, gdzie klienci w ramach comiesięcznego abonamentu w wysokości 25 złotych otrzymają 30 darmowych minut. Minutę połączenia do sieci komórkowej i stacjonarnej kosztować będzie tylko 29 groszy. W taryfie INEA50 abonenci otrzymają aż 70 darmowych minut.

Dzięki promocji "Usługi sieciowe" abonenci pakiety Cyfrowy Dom, którzy korzystają równocześnie z telewizji kablowej, internetu i telefonii stacjonarnej otrzymają co miesiąc, w ramach abonamentu nawet 160 darmowych minut.

Dla osób, które nie chcą zmieniać już posiadanego telefonu komórkowego Inea przygotowała promocję "INEA SIM". Przez 5 miesięcy otrzymamy abonament w wysokości 0 złotych.

WTK i inne polskie stacje telewizyjne zobaczymy w dowolnym miejscu, we własnej komórce

Z końcem grudnia ubiegłego roku ruszyła w Poznaniu mobilna telewizja, która umożliwi oglądanie wielu programów telewizyjnych we własnym telefonie komórkowym, w dowolnym miejscu. Usługę tą z dniem 30 grudnia 2009 r. uruchomiła spółka INFO-TV-FM.

Telewizja mobilna umożliwia dostęp do multimediów z wykorzystaniem telefonu komórkowego i innych urządzeń przenośnych. Daje ona możliwość oglądania programów w dowolnym czasie i miejscu. Usługa oferuje również cały szereg dodatkowych funkcji, takich jak linki do stron związanych z programem czy podglądem scen i fragmentów filmów.

Aktualnie za pomocą telewizji mobilnej w telefonie komórkowym, który jest wyposażony w tuner DVB-H możemy oglądać 15 stacji telewizyjnych (m.in. TVP1, TVP2, TVN, TVN24, Polsat, Polsat Sport, Tele5, TVPuls, Mini Mini, Zig Zap, Elsat i TVSilesia) oraz słuchać 4 stacji radiowych (RMF FM, Radio ZET, RMF Maxxx oraz TOK FM). Parę dni temu dołączyła do oferty poznańska Telewizja WTK, której emisja jest na razie w fazie bezpłatnych testów.

Z zasięgu sieci INEA korzysta ponad 200 tysięcy gospodarstw domowych w Wielkopolsce, z czego 66 tysięcy abonentów podłączonych jest do telewizji analogowej, a 61 tys. do telewizji cyfrowej i HD. Z internetu Multimedialnej Sieci Kablowej INEA korzysta 67,5 tysięcy użytkowników, zaś z usług telefonii stacjonarnej korzysta 18,5 tys. abonentów.

Porównanie taryf różnych operatorów komórkowych


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (3)

27-01-2010 14:59:05
max
A kiedy w telewizji mobilnej pojawi się telewizja TRWAM?? ;-P
26-01-2010 17:12:57
moherowy berecik
A to u ojca Tadeuszka nie można wysyłać MMSów??
26-01-2010 14:19:27
wtk
WTK w telefonie komórkowym brzmi ciekawie, tylko niestety nie szybko będzie stać mnie na telefon, który będzie miał tuner tv.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: