Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont nawierzchni na Kasprzaka. Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont nawierzchni na Kasprzaka. Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych!
04-07-2022 16:51   Janusz Ludwiczak
– Jak mam przejść na drugą stronę ulicy? Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych od Hetmańskiej do Sczanieckiej – żali się nasza Czytelniczka.

W poniedziałek rozpoczął się remont nawierzchni jezdni na ulicy Kasprzaka. W pierwszym etapie, do 17 lipca prace prowadzone będą na odcinku od Sczanieckiej do Hetmańskiej.

Remont skomplikował życie nie tylko kierowcom (gdyż ulica Kasprzaka stała się jednokierunkowa) i pasażerom autobusów linii nr 164 (które kursują objazdem przez Reymonta i Wyspiańśkiego), ale również pieszym, gdyż zamknięte zostały wszystkie przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Kasprzaka – od Hetmańskiej aż do Sczanieckiej. Barierki blokujące drogę pieszym pojawiły się na wszystkich skrzyżowaniach – z Chociszewskiego, Potworowskiego, Stablewskiego, Morawskiego i Sczanieckiej.

– Jak mam przejść na drugą stronę ulicy? Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych od Hetmańskiej do Sczanieckiej – żali się Maria Łazarz.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Zarządem Dróg Miejskich i Miejskim Inżynierem Ruchu. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź wrócimy do tematu.

Aktualizacja: Otrzymaliśmy odpowiedź ws. zamkniętych przejść dla pieszych. Więcej o tym w artykule: Trwa remont nawierzchni na Kasprzaka. "Przejścia mają zostać utrzymane".

ZOBACZ TAKŻE: Rusza remont jezdni na Kasprzaka i Matejki. Do końca sierpnia autobusy "164" pojadą objazdem


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Maria Łazarz
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Rusza remont jezdni na Kasprzaka i Matejki. Do końca sierpnia autobusy "164" pojadą objazdem

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: