Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kierowcy zapłacą za postój na Rynku Łazarskim. Strefa parkowania już praktycznie na całym Łazarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kierowcy zapłacą za postój na Rynku Łazarskim. Strefa parkowania już praktycznie na całym Łazarzu
23-11-2021 06:41   Janusz Ludwiczak
Od dziś strefa płatnego parkowania obejmować będzie również Rynek Łazarski oraz ulice Calliera i Kącik. Tym samym kierowcy zapłacą za postój już praktycznie na całym Łazarz – aż do ulicy Hetmańskiej.

Strefa płatnego parkowania na Rynku Łazarskim, ulicy Calliera i Kącik obowiązywać będzie dopiero od dziś, gdyż zakończyła się przebudowa Rynku Łazarskiego.

Tym samym strefa płatnego parkowania obejmować będzie praktycznie cały Łazarz aż do ulicy Hetmańskiej (czyli do II ramy komunikacyjnej), po za obszarem w rejonie ulic Arciszewskiego – Palacza – Kraufhofera – Górecka – Hetmańska.

Za pierwszą godzinę parkowania kierowcy w strefie płatnego parkowania na Łazarzu zapłacą 3,50 złotych, za drugą – 4,20 zł, a za trzecią – 4,90 zł. Mieszkańcy mogą kupować identyfikatory uprawniające do parkowania w Strefie Płatnego Parkowania na preferencyjnych warunkach – w cenie 10 zł/mc na okres 12 miesięcy. Standardowo abonament ma kosztować 30 złotych miesięcznie, a za kolejny pojazd 150 zł/mc.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: