Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

In Memoriam… - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
In Memoriam…
02-11-2021 00:23   Janusz Ludwiczak
Osoby związane z dzielnicą, które odeszły od nas w minionym roku wspominano podczas VI Łazarskiego Wieczoru Zaduszkowego "In Memoriam", który odbył się w Klubie Osiedlowym "Krąg".

Łazarski Wieczór Zaduszkowy "In Memoriam", narodził się w 2007 roku, tuż po śmierci Jana Komarnickiego. Podczas czwartkowego wieczoru wspominano m.in. Jadwigę Rafalik, Jerzego Rogala - prezesa Zarządu Oddziału Poznańskiego PTTK, współzałożyciela Klubu Górskiego „Grań” i Klubu Turystycznego „Piechur”, Pawła Napieralskiego – byłego komendanta Hufca ZHP Poznań-Grunwald czy osoby związane z Klubem "Krąg".

Wydarzenie uświetnił występ uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych, którzy zagrali m.in. "Nokturn Cis – Moll" Fryderyka Chopina czy utwór "Sonata Prima" Francesco Veracni.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: