Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PST Dworzec Zachodni: Okradł śpiącego, sam był poszukiwany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PST Dworzec Zachodni: Okradł śpiącego, sam był poszukiwany
05-09-2021 22:05   Janusz Ludwiczak
Dzięki spostrzegawczości operatora monitoringu miejskiego zatrzymany został mężczyzna, który okradł śpiącego mężczyznę na przystanku PeSTki na Dworcu Zachodnim. Okazało się, że sprawca był poszukiwany.

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend, w nocy z 28 na 29 sierpnia.

– Operator monitoringu podczas oglądu kamer okolic Dworca Zachodniego zauważył, że na przystanku PST Dworzec Zachodni śpi mężczyzna. Po chwili podeszła do niego inna osoba - jej zachowanie od razu wydało się podejrzane operatorowi. Jego przypuszczenia potwierdziły się, gdyż mężczyzna zaczął przeszukiwać kieszenie oraz saszetkę śpiącego. Kilkanaście minut później złodziej był już w rękach policji – informuje Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Poznaniu.

Okazało się, że złodziej figuruje w policyjnym rejestrze jako osoba poszukiwana. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

lip

21:45
Rynek Łazarski
"Best of Animator" - pokaz filmu "Ruben Brandt, kolekcjoner" (reż. Milorad Krstić, Węgry 2018) w ramach Łazarskiego Przeglądu Filmowego

09

sie

16:30
Park Wilsona
XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - Warsztaty haftu koralikowego

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" - XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2024

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: