Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Turniej im. Macieja Zawiei – zagrają w piłkę, by pomóc choremu Franciszkowi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Turniej im. Macieja Zawiei – zagrają w piłkę, by pomóc choremu Franciszkowi
04-09-2021 06:24   Janusz Ludwiczak
W sobotę na obiektach Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Bosej odbędzie się kolejny Turniej im. Macieja Zawiei, którego celem będzie zebranie środków na wsparcie chorego Franciszka Nowaka.

W tym roku charytatywnym celem turnieju będzie zbieranie środków na wsparcie chorego Franciszka Nowaka, który jest pod bieżącą opieką Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

Turniej upamiętania osobę Macieja Zawiei, radnego Miasta Poznania w latach 2006-2009, który w 2009 r. zginął w wypadku samochodowym. Maciej Zawieja był również przewodniczącym Rady Osiedla Górczyn, a także wielkim fanem Lecha Poznań i założycielem Uczelnianego Klubu Kibica. Organizatorem turnieju jest brat Macieja - Bartosz Zawieja (w przeszłości również radny miejski).

W ramach turnieju odbędą się rozgrywki 10 drużyn piłkarskich, które zmierzą się w dwóch grupach: FC Baxy, Platforma Grunwald, Przyjaciele Osiedla Ławica, Platforma Jeżyce, Bamberka Team, Budówki, Dnipro Poznań, Czarne Byki. Zagra również reprezentacja "Przyjaciele Macieja Zawiei" oraz Radni Miasta Poznania.

Turniejowi, który rozpocznie się godz. 10:00 i potrwa do godzin popołudniowych towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci, m.in.: malowanie twarzy, farbowanie włosów, zaplatanie warkoczyków, brokatowe tatuaże, tworzenie eco budowli, zabawy ruchowe, zabawy z chustą animacyjną, bańki XXL, mini eksperymenty, zabawy z klockami, balonowe zoo.


Fot: archiwum

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: