Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej zwolniony - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej zwolniony
01-06-2021 10:54   Janusz Ludwiczak
Tomasz Lisiecki, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej został zwolniony ze stanowiska. Jak informuje Urząd Miasta Poznania powodem zwolnienia jest "utrata zaufania, wynikająca z negatywnej oceny kompetencji o charakterze interpersonalnym, jak również negatywna ocena gotowości do zarządzania zmianami w zakresie działalności Zarządu Zieleni Miejskiej".

Tomasz Lisiecki był kierowałem Zarządem Zieleni Miejskiej od ponad 20 lat. Część jego działań budziła kontrowersje. W Telewizji WTK powiedział: "Drzewo w mieście, które ma sto lat, z założenia powinno wylecieć".

Jak informuje Urząd Miasta Poznania powodem zwolnienia jest "utrata zaufania, wynikająca z negatywnej oceny kompetencji o charakterze interpersonalnym, jak również negatywna ocena gotowości do zarządzania zmianami w zakresie działalności Zarządu Zieleni Miejskiej".

Tomasz Lisiecki został zwolniony w zwykłym trybie z okresem 3-miesięcznego wypowiedzenia, nie musi w tym czasie świadczyć pracy.

W najbliższych dniach wyznaczona zostanie osoba, która przejmie obowiązki dyrektora. Następnie ogłoszony zostanie konkurs na nowego dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum Lazarz.pl

Komentarze (1)

01-06-2021 15:36:12
eka z małeki
-w temacie zwolnienia i szkód jakie narobił to dużo pisałem.Dziwi mnie,że tak długo nikt tego nie dostrzegał....................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eka

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

30

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Węgry" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy.klub

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

17

lip

12:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
XV Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: