Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Rynku Łazarskim i Głogowskiej można kupić już choinki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Rynku Łazarskim i Głogowskiej można kupić już choinki
15-12-2020 18:32   Janusz Ludwiczak
Za małe drzewko w doniczce zapłacimy już 50 złotych, a za najwyższe 3-4 metrów do 300 złotych. Na Łazarzu można kupić już prawdziwe choinki.

Choinki można nabyć na Rynku Łazarskim, na placu przed samem w pobliżu ul. Kącik oraz przy tymczasowym targowisku na ul. Głogowskiej obok Zespołu Szkół Muzycznych.

– Mamy dostępny świerk pospolity, srebrny i jodłę kaukaską. Na razie zainteresowanie jest średnie. Ze względu na remont Rynku Łazarskiego ruch jest trochę mniejszy niż w latach ubiegłych. Drzewka pochodzą z plantacji z okolic Krzyża Wlkp. – mówi Tomasz, sprzedawca choinek przy Kąciku.

Choinki możemy kupić również przy głównej ulicy Łazarza – obok tymczasowego targowiska przy budynku Zespołu Szkół Muzycznych. Również tutaj można nabyć różnego rodzaju świerki, a także jodłę, które rosły w okolicach Wągrowca.

Okazuje się, że choinki z tego punktu możemy kupić przez internet, z dostawą do domu!

– Wystarczy wejść na nasz profil fb/O,Choinka, wybrać jakie chcemy drzewko, następnie należy dokonać płatności (lub przy odbiorze) i drzewko zostanie dostarczone pod wskazany adres – wyjaśnia Michał z punkty przy Głogowskiej.

Choinki na Rynku Łazarskim możemy kupić codziennie do 23 grudnia włącznie w godz. od 8 do 22, a przy Głogowskiej od 8 do 20.


Komentarze (1)

21-12-2020 14:50:24
eka z małeki
-teraz to jest luksus,idziesz wybierasz,płacisz i masz!!!Jak byłem mały to tak nie było,czasem samochód z choinkami przyjeżdżał w nocy,ciemno było,kto jaką złapał taką miał...młodzi nie wierzą że tak było!!!I fajnie było,ludziska się cieszyły,inne czasy i ludzie inni.Karpie na kartki co to się wtedy działo---można dużo wspominać.W końcu mamy inaczej,cywilizacja,ponoć lepsza....nie tęsknię bynajmniej za przeszłością!!!!!!!!!!!!!!!!!! eka
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: