Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drogi i kolej zagoszczą na Budmie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drogi i kolej zagoszczą na Budmie
02-12-2009 00:49   Janusz Ludwiczak
Pierwsza w 2010 roku impreza targowa - BUDMA zostanie poszerzona o budownictwo drogowe i seminarium poświęcone infrastrukturze kolejowej.

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA poszerzą swój profil tematyczny. Obok budownictwa mieszkaniowego, podczas przyszłorocznych targów budowlanych, które odbędą się w dniach od 19 do 22 stycznia 2010 roku zaprezentują się wystawcy z sektora drogowego. Ekspozycja, która podzielona zostanie na budownictwo mieszkaniowe, infrastrukturę społeczną i użyteczności publicznej, budownictwo przemysłowe zostanie poszerzone o budownictwo drogowe.

Tak więc obok okien, drzwi, drewna, posadzek pojawią się: infrastruktura drogowa, projektowanie, geotechnika czy nawierzchnie.

W ramach Budmy 2010 odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego BUMASZ. Natomiast na 19 stycznia zaplanowano konferencję poświęconą inwestycjom drogowym w ramach budownictwa zrównoważonego.

Międzynarodowe Targi Poznańskie razem z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa oraz Instytutem Badawczym Dróg i Mostów chcą zorganizować seminarium poświęcone infrastrukturze kolejowej. W jednej z debat mają wziąć udział posłowie z sejmowej Komisji Infrastruktury.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: