Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Blisko 60 tysięcy osób skorzystało z pływalni letniej w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Blisko 60 tysięcy osób skorzystało z pływalni letniej w Parku Kasprowicza
03-09-2020 07:45   Janusz Ludwiczak
Poniedziałek był ostatnim dniem funkcjonowania kąpieliska przy Arenie. Tylko w sierpniu z basenów pod chmurką w Parku Kasprowicza skorzystało ponad 26 tysięcy osób, jednak nie dopisała pogoda w drugiej połowie miesiąca.

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa obowiązywały obostrzenia. Przed wejściem na obiekt obowiązkowa była dezynfekcja rąk. Z użytkownika była wyłączona była połowa szafek. Na dużym basenie mogło przebywać maksymalnie do 170 osób.

Tylko pierwszego dnia z kąpieliska przy Arenie skorzystało ponad 450 osób, dzień później kąpieli wodnych i słonecznych było dwukrotnie więcej. Nie ma się co dziwić. Dopisała pogoda praktycznie przez cały lipiec i początek sierpnia, gdzie termometry często wskazywały powyżej 30°C.

– W sierpniu było ponad 26 tysięcy osób. Jednak ostatnie 10 dni prawie nikogo u nas nie było, w końcówce nie dopisała pogoda – powiedział Andrzej Grudziński, kierownik pływalni letniej w Parku Kasprowicza.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: