Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Iłłakowiczówny: Wyremontowano chodniki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Iłłakowiczówny: Wyremontowano chodniki
26-08-2020 00:00   Janusz Ludwiczak
Zakończył się remont chodników po zachodniej stronie ulicy Iłłakowiczówny.

W zeszłym roku przeprowadzono remont chodnika po wschodniej stronie ulicy Iłłakowiczówny oraz fragment po strony zachodniej. Pod koniec lipca dokończono remont chodników na brakującym odcinku.

– Prace prowadzone były będą na odcinku od posesji nr 8 do ul. Wyspiańskiego (strona zachodnia). Jest to kontynuacja zadania z 2019 roku, dzięki któremu piesi zyskali równą i wygodną nawierzchnię do przemieszczania się, a okolica zyska na estetyce. W trakcie remontu zerwana została stara nawierzchnia, a w jej miejsce ułożona nowa z płyt o wymiarach 50/50 cm, natomiast zjazdy wykonane zostały z kostki betonowej – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Inwestycja kosztowała 55 tysięcy złotych, z czego 25 tys. zł pochodzi ze środków Rady Osiedla Św. Łazarz. Niebawem na ul. Iłłakowiczówny pojawią się również nowe nasadzenia drzew.


Komentarze (2)

27-08-2020 08:28:31
Ela
zgadzam się ze "zwykłym pieszym" - ale wtedy kto miałby biegać i ściągać tęczowe flagi lub chronić homofobiczne samochody jeżdżące po mieście z kłamliwymi hasłami?
26-08-2020 22:28:00
zwykły pieszy
Jakby nikt nie parkował samochodem na chodniku albo by wystawiano seryjnie mandaty za parkowanie w miejscu nieprzeznaczonym do postoju, to by nie było tylu uszkodzonych płytek chodnikowych.
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: