Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rowerzysta upadł na chodnik – wymagał natychmiastowej pomocy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rowerzysta upadł na chodnik – wymagał natychmiastowej pomocy
12-08-2020 00:16   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek późnym wieczorem rowerzysta przejeżdżający obok budynku Dworca Zachodniego przewrócił się na chodnik i wymagał natychmiastowej pomocy.

– Operator monitoringu miejskiego zwrócił uwagę na rowerzystę, który przejeżdżając obok budynku Dworca Zachodniego przewrócił się na chodnik. Zdarzenie to miało miejsce w poniedziałek o godz. 23:40. W ocenie operatora mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy - niezwłocznie powiadomił Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję – informuje Przemysław Piwecki, rzecznik Straży Miejskiej w Poznaniu.

Rowerzysta został zabrany do szpitala, a rower zabezpieczyli pracownicy ochrony dworca. Spostrzegawczość oraz natychmiastowa reakcja operatora pozwoliła na szybkie udzielenie niezbędnej pomocy medycznej.


R E K L A M A

Fot: Straż Miejska w Poznaniu

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

17

paź

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: