Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tegoroczny Maraton odwołany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tegoroczny Maraton odwołany
30-07-2020 09:05   Janusz Ludwiczak
Nie odbędzie się zaplanowany na 18 października 21. Poznań Maraton.

W tym roku nie odbędzie się żadna impreza biegowa. Z powodu epidemii koronawirusa odwołano kwietniowy 13. Poznań Połmaraton. Zawody przełożono na 18 kwietnia 2021 r.

Na przyszły rok przełożony został również 21. Poznań Maraton – odbędzie się 17 października 2021 r. Na tegoroczną edycję w sumie zapisało się 1761 zawodników, z czego 1193 miało nadany numer startowy.

– W organizacji naszych imprez zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy na bezpieczeństwo. Nadal w tej kwestii nic się zmieniło. Naszym priorytetem jest dbałość o zdrowie i życie zawodników, mieszkańców, kibiców, a także naszych pracowników i wolontariuszy. Zdaję sobie sprawę, że wielu zawodników czekało na ten start, jednakże w dobie pandemii oraz braku możliwości organizacji imprezy powyżej 300 zawodników decyzja o przeniesieniu Maratonu wydaje nam się jedyną słuszną – powiedział Łukasz Miadziołko, dyrektor POSiR.

Biegacze, którzy znaleźli się na liście startowej tegorocznej edycji maratonu, mogą przenieść swoją opłatę (z tzw. gwarancją niezmienności ceny) na nowy termin lub wystąpić o zwrot wpisowego. Każdy z uczestników wybór zaznacza na swoim indywidualnym profilu zawodnika.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: