Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań Główny: Agresywny 21-latek zaatakował strażnika ochrony kolei - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań Główny: Agresywny 21-latek zaatakował strażnika ochrony kolei
22-07-2020 07:30   Janusz Ludwiczak
Na jednym z peronów dworca Poznań Główny funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei podjęli interwencję wobec osób spożywających alkohol. Podczas legitymowania 21-letni mężczyzna zaatakował SOK-istę. Dzięki błyskawicznej reakcji zaatakowany funkcjonariusz SOK zablokował cios, a napastnik został obezwładniony i trafił już w ręce policji.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 19 lipca o godz. 17:30.

– Podczas legitymowania jeden z mężczyzn odmówił okazania dokumentu tożsamości oraz używał słów wulgarnych pod adresem funkcjonariuszy. Nie reagował na wezwania do podporządkowania się wydawanym przez mundurowych poleceniom. Napomniany, zaatakował funkcjonariusza SOK. Dzięki błyskawicznej reakcji funkcjonariusza SOK atak został udaremniony, a napastnik obezwładniony przy użyciu technik interwencyjnych. Agresywny 21-latek został przekazany do dyspozycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie – wyjaśnia Włodzimierz Selerski z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Poznaniu.

Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego 21-latkowi grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do lat 3.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

30

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Węgry" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy.klub

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

17

lip

12:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
XV Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: