Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarochowskiego: Kierowcy powinni przeparkować auta, inaczej zapłacą nawet 500 złotych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jarochowskiego: Kierowcy powinni przeparkować auta, inaczej zapłacą nawet 500 złotych
19-07-2020 21:41   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpoczyna się remont ulicy Jarochowskiego. Kierowcy, którzy nie przeparkowali samochodów powinni to jak najszybciej zrobić, gdyż inaczej muszą liczyć się z otrzymaniem 100-złotowego mandatu i 1 punktem karnym oraz poniosą koszty związane z odholowaniem pojazdu oraz zapłacą 400 zł za każdą dobę każdą dobę przechowania auta na miejskim parkingu

Jak już informowaliśmy w poniedziałek rozpocznie się od dawna zapowiadana przebudowa ulicy Jarochowskiego. Całkowicie dla ruchu zostanie zamknięty odcinek pomiędzy Chociszewskiego a Niegolewskich.

Kierowcy powinni przeparkować swoje samochody z ulicy Jarochowskiego, o czym informują już znaki drogowe. Jeśli tego nie zrobią muszą liczyć się z otrzymaniem mandatu w wysokości 100 złotych i 1 punktem karnym, a także poniosą koszty odholowania pojazdu.

– Jest to koszt 400 złotych za każdą dobę samochodu odstawionego na parking – powiedział Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Poznaniu.

To nie jedyne utrudnienia na Łazarzu. Od poniedziałku kierowcy nie przejadą również ulicą Głogowską w kierunku centrum na wysokości Rynku Łazarskiego.

Więcej o utrudnieniach w artykule: Od poniedziałku Jarochowskiego i Głogowska zostaną zamknięte


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

wrz

11:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik Wikingów
- wioska wikingów: pokaz i warsztat lepienia podpłomyków,pokaz i warsztat ubijania masła w drewnianej maselnicy,pokaz i warsztat śpiewu białego,warsztaty lepienia w glinie,pokaz wa

20

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

21

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Zielono mi" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

22

wrz

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: