Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzyczny podwieczorek w ogrodzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzyczny podwieczorek w ogrodzie
22-06-2020 00:03   Janusz Ludwiczak
Jak już informowaliśmy Klub "Krąg" wznowił działalność po przerwie związanej z koronawirusem. W czwartek seniorzy bawili się podczas muzycznego podwieczorka. Przygotowano dla nich również konkurs "Jaka to melodia?". Zwycięzcy otrzymywali płyty cd.

Już we wtorek odbyły się warsztaty językowe, podczas których można było nauczyć się podstaw angielskiego, ukraińskiego, rumuńskiego i tureckiego.

Dzień później w "Kręgu" zorganizowano międzykulturowe spotkanie, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu z cyklu "Przez żołądek do kultury". Tym razem można było poznać historię, kulturę, zwyczaje i narodowe przysmaki Kazachstanu, które przybliżyła Olesia Radiłowa.

Z kolei w czwartek w Ogrodzie Łazarz, znajdującym się w obrębie budynków przy ul. Stablewskiego, Dmowskiego i Potockiej "Krąg" przygotował imprezę integracyjną dla seniorów, którzy podczas muzycznego podwieczorku mogli bawić się przy muzyce, jaką prezentował Piotr Jurkiewicz. Przygotowano dla nich również konkurs "Jaka to melodia?". Zwycięzcy otrzymywali płyty cd. Zabawa odbyła się w ramach projektu "Precz z depresją", współfinansowanego z budżetu Miasta Poznania.

Z kolei w poniedziałki o godz. 18:00 w Ogrodzie Łazarz odbywać będą się bezpłatne zajęcia zumby, które poprowadzi Klaudia Nierychlewska.

Natomiast we wtorek o godz. 17:00 odbędzie się przesunięty z piątku (z powodu burz i opadów deszczu) spektakl dla najmłodszych "Koziołek Matołek", na który zaprasza Teatr Krokodyl.


R E K L A M A

Fot: Andrzej Radwański

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: