Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wracają Targi – na początek ogrodnicze - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wracają Targi – na początek ogrodnicze
17-06-2020 10:30   Janusz Ludwiczak
W najbliższy weekend odbędzie się pierwsze, po trzymiesięcznej przerwie wydarzenie na Targach. W sobotę i niedzielę na MTP zorganizowany zostanie Letni Targ Ogrodniczy, na którym będzie można zakupić rośliny, sadzonki, narzędzia i akcesoria ogrodnicze, a także skorzystać z oferty gastronomicznej i wziąć udział w wieczornym after party pod gołym niebem. Z kolei 27 i 28 czerwca odbędzie się na MTP "Poznań Moto Fest", na którym będzie można zobaczyć pojazdy zabytkowe, klasyki motoryzacji, auta tuningowe, motocykle i kampery.

W weekend coś dla siebie znajdą nie tylko pasjonaci roślin i osoby lubiące spędzić wolny czas w ogrodzie.

– Letni Targ Ogrodniczy to wydarzenie, które dostarczy wszystkich wrażeń związanych z oglądaniem, planowaniem i kupowaniem tego, co ogrodowi maniacy lubią najbardziej. Nawet jeśli ogród czy balkon mamy już zaplanowany i urządzony, zawsze znajdzie się jakaś roślina, którą warto kupić – zapowiada Paulina Maniecka, dyrektorka targów Gardenia.

Podczas Letniego Targu Ogrodniczego nabyć będzie można kwiaty, krzewy, zioła, trawy i inne rośliny do ogrodu, na balkon czy do domu. Jako że każdy ogrodnik potrzebuje narzędzi, te również pojawią się na stoiskach. Podobnie jak doniczki, osłonki i inne akcesoria. Będą też stoiska z meblami czy nawozami. Na targu kupić też będzie można żywność od lokalnych producentów i posilić się w strefie food trucków czy w targowych restauracjach.

– Uruchomimy też sąsiedzki punkt wymiany roślin. Tak więc jeśli ktoś ma dracenę, która już mu się znudziła, może ją przynieść i wyjść z targu np. ze storczykiem – wskazuje Paulina Maniecka.

Impreza odbywać się będzie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, na terenie otwartym. Bilet wstępu będzie kosztować jedynie 5 złotych. Dzieci do 13. roku życia, a także emeryci, renciści, posiadaczek Karty Dużej Rodziny i osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz ich opiekunowie na Targi wejdą za darmo.

Letni Targi Ogrodniczy będzie czynny w sobotę w godz. 10:00-16:00, a w niedzielę do 15:00.

Z kolei w kolejny weekend na MTP odbędzie się "Poznań Moto Fest". 27 i 28 czerwca na otwartym terenie będzie można zobaczyć pojazdy zabytkowe, klasyki motoryzacji, auta tuningowe, motocykle i kampery.

Targi były zamknięte od połowy marca. MTP szacują straty na 6 mln zł. Jak już informowaliśmy w tym roku nie będzie tradycyjnej plaży.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: