Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarski Klub Młodzieżowy rozpoczął swoją działalność - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarski Klub Młodzieżowy rozpoczął swoją działalność
24-11-2009 15:15   Janusz Ludwiczak
Centrum Inicjatyw Młodzieżowym "Horyzonty" wspólnie z Klubem Osiedlowym "Krąg" przygotowali Łazarski Klub Młodzieżowy. Co tydzień w każdą sobotę w ramach zajęć Łazarskiego Klubu Młodzieżowego gromadzić będą się nastolatki w wieku 13-18 lat.

Swoją działalność rozpoczął Łazarski Klub Młodzieżowy. Klub przeznaczony będzie dla nastolatków z dzielnicy.

Pomysł powstania klubu narodził się w sierpniu, gdy zobaczyliśmy jeden z napisów na murach budynków "NUDZI MI SIę" i stwierdziliśmy, że stworzymy miejsce pogromców nudy - powiedziała Olga Stobiecka-Rozmiarek, przewodnicząca CIM "Horyzonty".

W ramach zajęć Łazarskiego Klubu Młodzieżowego przy współpracy Klubu Osiedlowego "Krąg" i łazarskich szkół organizować będzie zajęcia kulturalne i sportowe. Nie zabraknie więc warsztatów plastycznych, pokazów filmów czy gry w ping-ponga i siatkówkę.

Pierwsze spotkanie Łazarskiego Klubu Młodzieżowego odbyło się w ostatnią sobotę. Wzięło w nim około 20 młodych ludzi.
Spotkanie odbywać będą się co sobotę. Mamy zamiar do końca roku szkolnego, mieć tutaj przestrzeń. Chcemy, żeby nastolatki w wieku 13-18 lat mogły robić tutaj co chcą, żeby samemu się organizowali i kreatywnie uczyli się spędzać czas. Na razie jesteśmy w fazie poznawania się i integrowania, w związku z tym myśmy zorganizowały zajęcia, jednak następne współorganizować będą je samemu - mówi powiedziała Olga Stobiecka-Rozmiarek, z Centrum Inicjatyw "Horyzonty".

A dla kogo będzie skierowany Łazarski Klub Młodzieżówki? Przede wszystkim dla uczniów ostatnich klas podstawówek i gimnazjalistów. Co ważne udział w zajęciach jest bezpłatny.
To nie jest zamknięty klub, ma formułę otwartą. Jesteśmy otwarci. Głównie, chodzi, że podopieczni byli zgodni z naszym traktatem. Zajęcia skierowane są dla wszystkich nastolatków z Łazarza w wieku 13-18 lat, czyli ostatnia klasa podstawówki i trzy klasy gimnazjum - powiedziała Olga Stobiecka-Rozmiarek, przewodnicząca CIM "Horyzonty".

Łazarski Klub Młodzieżowy powstał z inicjatywy Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" przy współpracy Klubu Osiedlowego "Krąg" i łazarskich szkół.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: