Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa
16-04-2020 00:00   Janusz Ludwiczak
Od czwartku obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa. Oznacza to, że każda osoba w miejscu publicznym będzie musiała nosić maseczkę, chustę czy szalik. Obowiązek ten dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy.

Zgodnie z obowiązkiem zakrywania ust i nosa wychodząc z domu musimy mieć ze sobą maseczkę lub możemy zakryć dolną część twarzy chustą lub szalikiem. Możliwe jest również stosowanie przyłbicy.

Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy miejsc publicznych, ale również zakładów pracy, w tym biur czy środków komunikacji publicznej. Maseczki nie musimy mieć w swoim prywatnym samochodzie, ale obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy już jazdy na rowerze czy motocyklem.

Przypomnijmy, że nadal obowiązkowe jest noszenie rękawiczek w przypadku robienia zakupów.


Komentarze (4)

18-04-2020 18:08:32
eka z małeki
-niech mi oddadzą opodatkowanie mojej renty,emerytury to obsikam 13-tkę i tę całą rewaloryzację.To jest wielka krzywda ludzi którzy sobie na to zapracowali a nie jakieś pierdoły i to mnie boli a nie przypisywana mi dwulicowość!!!.......Szacunek eka
18-04-2020 14:58:41
pyra
Do eka z maleki, nie potrafisz sie powstrzymac. Oddaj 13-tke jak ci tak zle i wszystkie rewaloryzacje tez, nie mozna byc dwulicowym.
17-04-2020 12:33:08
eka z małeki
-uzupełnienie-kiedyś na tubkach pasty do zębuf też była instrukcja jak używać i stosować!!!NAPRAWDĘ!!!Widząc miłe buśki to one te czasy dobrze pamiętają i stąd takie instrunkcje..................kończę bo a nusz będzie jako muj wredny chait eka
16-04-2020 12:37:32
eka z małeki
-a najbardziej ciekawe to instrukcje mycia rąk i ta reszta...to jest napisana chyba pod wiedzę rządzących!!!Dalej nie piszę bo powiedzą że hejtuję!!!!Mówi się że każdy ma mózg,ale rozum to już niekoniecznieeeeeeeeeeeeeeeeeee............ eka
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: