Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa
16-04-2020 00:00   Janusz Ludwiczak
Od czwartku obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa. Oznacza to, że każda osoba w miejscu publicznym będzie musiała nosić maseczkę, chustę czy szalik. Obowiązek ten dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy.

Zgodnie z obowiązkiem zakrywania ust i nosa wychodząc z domu musimy mieć ze sobą maseczkę lub możemy zakryć dolną część twarzy chustą lub szalikiem. Możliwe jest również stosowanie przyłbicy.

Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy miejsc publicznych, ale również zakładów pracy, w tym biur czy środków komunikacji publicznej. Maseczki nie musimy mieć w swoim prywatnym samochodzie, ale obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy już jazdy na rowerze czy motocyklem.

Przypomnijmy, że nadal obowiązkowe jest noszenie rękawiczek w przypadku robienia zakupów.


Komentarze (4)

18-04-2020 18:08:32
eka z małeki
-niech mi oddadzą opodatkowanie mojej renty,emerytury to obsikam 13-tkę i tę całą rewaloryzację.To jest wielka krzywda ludzi którzy sobie na to zapracowali a nie jakieś pierdoły i to mnie boli a nie przypisywana mi dwulicowość!!!.......Szacunek eka
18-04-2020 14:58:41
pyra
Do eka z maleki, nie potrafisz sie powstrzymac. Oddaj 13-tke jak ci tak zle i wszystkie rewaloryzacje tez, nie mozna byc dwulicowym.
17-04-2020 12:33:08
eka z małeki
-uzupełnienie-kiedyś na tubkach pasty do zębuf też była instrukcja jak używać i stosować!!!NAPRAWDĘ!!!Widząc miłe buśki to one te czasy dobrze pamiętają i stąd takie instrunkcje..................kończę bo a nusz będzie jako muj wredny chait eka
16-04-2020 12:37:32
eka z małeki
-a najbardziej ciekawe to instrukcje mycia rąk i ta reszta...to jest napisana chyba pod wiedzę rządzących!!!Dalej nie piszę bo powiedzą że hejtuję!!!!Mówi się że każdy ma mózg,ale rozum to już niekoniecznieeeeeeeeeeeeeeeeeee............ eka
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: