Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po wypadku: zniszczona witryna sklepowa. Znane są pierwsze przyczyny poniedziałkowego wypadku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po wypadku: zniszczona witryna sklepowa. Znane są pierwsze przyczyny poniedziałkowego wypadku
18-11-2009 21:27   Janusz Ludwiczak
Wybita i zniszczona witryna sklepu spożywczego - tak część bilansu do jakiego doszło w poniedziałek wieczorem na ulicy Głogowskiej. Wiadomo już jak doszło do tego wypadku.

W poniedziałek przed godz. 20 na ulicy Głogowskiej, przy skrzyżowaniu z Kosynierską doszło do zderzenia policyjnego radiowozu Volkswagen Transporter z samochodem osobowym marki Renault Kangoo. W wyniku wypadku sześć osób, w tym pięciu policjantów zostało rannych. Więcej w artykule: Zderzenie policyjnego radiowozu z Renault Kangoo - 6 rannych, w tym 5 policjantów.

Zniszczona witryna sklepowa - to kolejna część bilansu poniedziałkowego wypadku. Szyba sklepu spożywczego przy ulicy Głogowskiej została wybita, gdyż w wypadku samochód Renault Kangoo odbił się od policyjnego radiowozu i uderzył w latarnię, a następnie zatrzymał się na witrynie spożywczaka.

Wiadomo już nieoficjalnie jak doszło do tego wypadku. Policyjny radiowóz jechał ulicą Głogowską na sygnale do wezwania. Przez skrzyżowanie z Kosynierską radiowóz przejechał na czerwonym świetle, ale na sygnale. W tym momencie z ulicy Kosynierskiej na zielonym świetle wyjechał Renault Kangoo. Kierowca osobówki nie zauważył pojazdu uprzywilejowanego. Dokładne przyczyny wypadu bada Prokuratura Poznań-Grunwald.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcie przesłane na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Zderzenie policyjnego radiowozu z Renault Kangoo - 6 rannych, w tym 5 policjantów

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: