Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Oddziały i izba przyjęć w szpitalu przy Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego ponownie otwarte - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Oddziały i izba przyjęć w szpitalu przy Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego ponownie otwarte
07-04-2020 00:19   Janusz Ludwiczak
Otwarto ponownie oddziały: okulistyczny, kardiologiczny oraz chirurgii ogólnej i transplantacyjnej a także izby przyjęć w szpitalach przy ul. Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego.

Jak już informowaliśmy 27 marca zamknięto kilka oddziałów i izbę przyjęć Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego oraz przy ul. Grunwaldzkiej. Koronawirusem zaraziło się dwoje lekarzy, którzy pracowali w dwóch różnych lecznicach – przy ul. Grunwaldzkiej oraz przy ul.Przybyszewskiego. Dyrekcja Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu zamknęła dwie izby przyjęć oraz pięć oddziałów: Kliniczny Kardiologii i Pulmonologii, Kliniczny Chorób Wewnętrznych i Diabetologii oraz Kliniczny Okulistyki. Ustalana jest lista pacjentów, którzy zostaną objęci kwarantanną, podobnie jak personel.

Personel medyczny poddano kwarantannie i przeprowadzono testy na koronawirusa.

– Mamy już wyniki wszystkich pacjentów. Wszystkie okazały się ujemne. Jeśli chodzi o personel szpitala, to tutaj również większość wyników jest ujemna – powiedział "Głosowi Wielkopolskiemu" Stanisław Szczepaniak, zastępca dyrektora Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu.

Otwarto ponownie oddziały: okulistyczny, kardiologiczny oraz chirurgii ogólnej i transplantacyjnej a także izby przyjęć w szpitalach przy ul. Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego.

Jak poinformowało Radio Poznań troje zakażonych lekarzy czuje się dobrze, ale jeszcze nie mogą wrócić do pracy. Pacjent z dodatnim wynikiem testu został przewieziony do szpitala zakaźnego w Poznaniu.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: