Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Oddziały i izba przyjęć w szpitalu przy Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego ponownie otwarte - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Oddziały i izba przyjęć w szpitalu przy Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego ponownie otwarte
07-04-2020 00:19   Janusz Ludwiczak
Otwarto ponownie oddziały: okulistyczny, kardiologiczny oraz chirurgii ogólnej i transplantacyjnej a także izby przyjęć w szpitalach przy ul. Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego.

Jak już informowaliśmy 27 marca zamknięto kilka oddziałów i izbę przyjęć Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego oraz przy ul. Grunwaldzkiej. Koronawirusem zaraziło się dwoje lekarzy, którzy pracowali w dwóch różnych lecznicach – przy ul. Grunwaldzkiej oraz przy ul.Przybyszewskiego. Dyrekcja Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu zamknęła dwie izby przyjęć oraz pięć oddziałów: Kliniczny Kardiologii i Pulmonologii, Kliniczny Chorób Wewnętrznych i Diabetologii oraz Kliniczny Okulistyki. Ustalana jest lista pacjentów, którzy zostaną objęci kwarantanną, podobnie jak personel.

Personel medyczny poddano kwarantannie i przeprowadzono testy na koronawirusa.

– Mamy już wyniki wszystkich pacjentów. Wszystkie okazały się ujemne. Jeśli chodzi o personel szpitala, to tutaj również większość wyników jest ujemna – powiedział "Głosowi Wielkopolskiemu" Stanisław Szczepaniak, zastępca dyrektora Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu.

Otwarto ponownie oddziały: okulistyczny, kardiologiczny oraz chirurgii ogólnej i transplantacyjnej a także izby przyjęć w szpitalach przy ul. Grunwaldzkiej i Przybyszewskiego.

Jak poinformowało Radio Poznań troje zakażonych lekarzy czuje się dobrze, ale jeszcze nie mogą wrócić do pracy. Pacjent z dodatnim wynikiem testu został przewieziony do szpitala zakaźnego w Poznaniu.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: