Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach powstanie szpital polowy na pół tysiąca osób? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach powstanie szpital polowy na pół tysiąca osób?
06-04-2020 00:32   Janusz Ludwiczak
– Jesteśmy w stanie przygotować szpital polowy na 500 łóżek na Międzynarodowych Targach Poznańskich – zapowiedział prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Gotowość uruchomienia szpitala polowego na Międzynarodowych Targach Poznańskich zadeklarował prezydent Poznania.

– Wojewoda otrzymał od nas informację, że Międzynarodowe Targi Poznańskie są w stanie przygotować taki szpital polowy na 500 łóżek w ciągu 3-4 dni. To jest koszt na poziomie miliona złotych, w postaci łóżek i szafek. Kwota ta nie obejmuje sprzętu specjalistycznego – powiedział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Decyzję w tej sprawie ma podjąć wojewoda.


Na zdjęciach targi medyczne Salmed, które odbywały się na MTP
Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum Lazarz.pl

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lut

do 14-02-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

15

lut

Szkoły katolickie ul. Głogowska 92 (budynek dawnego VIII LO)
Biała sobota - bezpłatne konsultacje lekarskie, badania i porady medyczne
w godz. 10:00-13:00

14:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

16

lut

13:30
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Światowy Dzień Chorego - msza św. dla chorych z błogosławieństwem lourdzkim pod przewodnictwem bp. Grzegorza Balcerka

18

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim - miłośnikiem przyrody, twórcą filmów, edukatorem, autorem książek
- "PrzyRoda przyKręgu"
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: