Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Wymarzona wyspa" na domową kwarantannę #zostańwdomu – konkurs dla dzieci - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Wymarzona wyspa" na domową kwarantannę #zostańwdomu – konkurs dla dzieci
28-03-2020 18:05   Janusz Ludwiczak
– Za oknem budzi się wiosna - a tu zamiast chodzić do szkoły, uczęszczać na dodatkowe zajęcia, a na podwórku ..."biegać, skakać, latać, fruwać"... Znaleźliśmy się niecodziennej, a zarazem trudnej sytuacji, w której dzieci nie chodzą do przedszkola czy szkoły. A, nawet nie mogą swobodnie bawić się na podwórku, czy na placu zabaw. Nikomu nie jest teraz łatwo! Ani dużym, ani małym… Tymczasem my przygotowaliśmy dla Was pewną niespodziankę, która nazwaliśmy "Wymarzoną Wyspą!" – Klub Osiedlowy "Krąg" zorganizował konkurs dla dzieci w czasie domowej kwarantanny.

W czasie, gdy zamknięte są przedszkola i szkoły, a dzieciom zaleca się siedzenie w domu Klub Osiedlowy "Krąg" zorganizował konkurs plastyczny "Wymarzona wyspa".

– Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej, w dowolnej technice (rysowanie, malowanie, wydzieranie, wyklejanie itp.) Temat pracy to Wyspa Waszych Marzeń. Uruchomcie swoją wyobraźnię, przenieście się tam gdzie jeszcze Was nie było. Wyspa może być bezludna, albo zamieszkała tylko przez dzieci. A może na Waszej Wyspie będą mieszkały tylko koty lub psy, a może ... przybysze z innej planety. Może na Waszej wyspie zawsze będzie lato i przez cały czas można tam jeść lody. A może niech to będzie "Wyspa Radości" na której od rana do wieczora trzeba być uśmiechniętym i cały czas się bawić. A może... no właśnie, sami jesteśmy ciekawi, co wymyślicie!? – zapowiada Wojciech Wysocki z Klubu Osiedlowego "Krąg".

Prace konkursowe można przesyłać jeszcze do niedzieli, do godz. 17:00 za pośrednictwem poczty e-mail na adres: wysockiwoj@gmail.com.

Konkurs kierowany jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Prace powinny być wykonane w formacie A4. Dla uczestników przewidziane są pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.


Fot: Klub Osiedlowy "Krąg"

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: