Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szkoły, książki i wędkarze na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szkoły, książki i wędkarze na Targach
08-03-2020 00:46   Janusz Ludwiczak
Od książek po wędki. W ten weekend na MTP odbywają się Poznańskie Targi Książki, którym towarzyszą Targi Edukacyjne. Z kolei miłośnicy wędkarstwa znajdą coś dla siebie na targach "Rybomania".

Targom książki i edukacji przyświeca hasło "#KreaTYwni". Zwiedzający mogą zobaczyć ekspozycję aż 229 wystawców: placówek edukacyjnych – publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych, wyższych, instytucji oświatowych i samorządowych, a także organizacji pozwalających rozwijać pasje młodych ludzi oraz aktywnie spędzać czas wolny.

Program targów jest pełen warsztatów, wykładów, pokazów, animacji i konferencji, zarówno dla uczniów i rodziców, jak i pedagogów, psychologów, dyrektorów czy nauczycieli.

Z kolei miłośnicy wędkarstwa na targach "Rybomania" mogą zapoznać się z nowościami sprzętowymi i porozmawiać z innymi wędkarzami o „taaakich rybach”. Dodatkową atrakcją jest ogromne akwarium, które mieści blisko 23 tys. litrów wody. Zbiornik stał sceną główną dla pokazów pracy przynęt.

Targi Edukacyjne i Poznańskie Targi Książki odbywają się w "czteropaku", czyli w pawilonach nr 7, 7a, 8 i 8a. W niedzielę można je odwiedzać w godz. od 10:00 do 16:00. Wstęp wolny (wejście od ul. Śniadeckich). Z kolei "Rybomania" odbywa się w pawilonach nr 5, 5a i 6. Bilety wstępu kosztują 30 zł.


Fot: MTP

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: