Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Rynku Łazarskim stanie biletomat - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Rynku Łazarskim stanie biletomat
06-02-2020 16:50   Janusz Ludwiczak
Na rogu Głogowskiej i Rynku Łazarskiego stanie automat biletowy, w którym będziemy mogli nie tylko kupić bilety jednorazowe, ale doładować kartę PEKA. Biletomat w tym miejscu miał zostać uruchomiony już w zeszłym roku.

O tym, że biletomat stanie przy Rynku Łazarskim Zarząd Transportu Miejskiego informował już w czerwcu 2019 r. Czemu zatem do tej pory nie powstał?

– Zarząd Transportu Miejskiego w ramach umowy z kolejnym operatorem, podjął działania mające na celu lokalizację biletomatu przy Rynku Łazarskim. W chwili obecnej realizowanych jest szereg czynności formalno-prawnych i technicznych. Przewidywany termin uruchomienia automatu biletowego, który stanie w wyższej wskazanej lokalizacji to druga połowa 2020 roku – tłumaczy Agnieszka Makała z Działu Komunikacji Społecznej Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

ZTM poinformował kilka dni temu, że w na przystankach "Ratajczaka", "Os.Czecha" oraz na Rynku w Kórniku stanęły trzy nowe biletomaty firmy Mera Operator.

Do czerwca kolejne staną na 22 lokalizacjach, m.in. przy Rynku Łazarskim.

Obecnie na Łazarzu biletomaty znajdują się m.in. na przystankach "Głogowska/Hetmańska", "Arciszewskiego", "Dworzec Zachodni", "Most Dworcowy", "Bałtyk" "Matejki" czy "Rondo Jeziorańskiego".


Fot: UMP/ZTM

Komentarze (1)

06-02-2020 18:45:42
mieszkanka
Nareszcie! Świetna wiadomość.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: