Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od młotków i drabin po cegły i dachówki - to wszystko na "Budmie" {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od młotków i drabin po cegły i dachówki - to wszystko na "Budmie" {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
05-02-2020 00:44   Janusz Ludwiczak
Ponad tysiąc wystawców z 30 krajów świata pojawiło się na rozpoczętych we wtorek Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury "Budma". Targi "Budma" skierowane są nie tylko dla budowlańców, architektów, inwestorów i wykonawców, ale również do osób, które planują remont mieszkania czy budowę domu.

W pawilonie 3 i 3a zwiedzający zapoznają się z nowościami z zakresu fundamentów, stropów, ścian i posadzek oraz materiałów wykończeniowych. W "5" prezentowane są okna, bramy i ogrodzenia, zaś w pawilonie nr 6 odbywa się salon dachów i konstrukcji budowlanych.

W ramach "Budmy" odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Parkieciarzy (paw. 3) oraz Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy (paw. 6).

Równolegle na MTP odbywają się Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego "Intermasz" oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe.

Targi "Budma" potrwają do piątku. Bilety jednorazowe kosztują 70 zł (ostatniego dnia - 50 zł), a po rejestracji 33 zł (w piątek 25 zł).

Dodajmy, że na MTP wprowadzono dodatkowe środki ostrożności w związku z zagrożeniem koronawirusem.

– Śledzimy na bieżąco komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) i działamy zgodnie z procedurami. Jesteśmy też w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu i wykonujemy jej zalecenia. W trakcie targów budowlanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich funkcjonuje punkt medyczny, w poszerzonym składzie, który jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu oraz z oddziałem zakaźnym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu – informuje Karolina Nawrot z Centrum Prasowego Grupy MTP.

W toaletach na terenie targów umieszczono podajniki z płynem dezynfekującym, a w pawilonach rozwieszono oficjalny komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego w języku polskim, angielskim i chińskim. Przypomina on, że w przypadku zauważenia u siebie niepokojących objawów, należy zgłosić się do punktu opieki medycznej. W widocznym miejscu znajduje się też numer telefonu - mogą tam dzwonić osoby, które zauważyły coś niepokojącego.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: