Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

3600 złotych za "słynne" buty posła Franciszka Sterczewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
3600 złotych za "słynne" buty posła Franciszka Sterczewskiego
04-02-2020 01:23   Janusz Ludwiczak
Poseł i zarazem łazarski radny Franciszek Sterczewski wystawił na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy słynne buty sportowe, w których odbierał zaświadczenie o wyborcze na parlamentarzystę.

Pod koniec października Franciszek Sterczewski wziął udział w uroczystości wręczenia zaświadczeń o wyborcze na posła IX kadencji. Część ogólnopolskich mediów zwróciła uwagę, że poseł Franciszek Sterczewski przyszedł na uroczystość w Sejmie w sportowym obuwiu, na dodatek brudnym.

– Chcę pokazać, że wygodne buty mogą być tak samo kulturalne, poważne, jak błyszczące lakierki. Uważam, że politycy, którzy często są w garniturach za tysiące złotych, nie robią pozytywnych rzeczy, wręcz szkodzą w wielu obszarach. Ja bym chciał pokazać, że gość w trampkach może być skuteczny i robić dobre rzeczy razem z ludźmi, a zatem chcę pokazać nowe wartości – skomentował poseł Franciszek Sterczewski i łazarski radny.

– Mam tylko jedną parę butów, dzięki którym dotarłem do 17 gmin powiatu poznańskiego i tutaj do Sejmu. Wyborcy powinni zapytać swoich posłów, swoich kandydatów, czy również przeszli taki spacer, powinni sprawdzić ich buty, bo jeśli są one wypastowanymi lakierkami, to dużo mówi o tym, co ci politycy robili w trakcie kampanii lub podczas 4 lat kadencji. Poseł powinien mieć wygodne buty. Takie, które służą do spacerów, do chodzenia na spotkania z mieszkańcami, których chce się reprezentować. Poseł powinien być aktywny. Ja jako aktywista miejski chcę zachować charakter swojej działalności. Chcę być wśród ludzi – dodał poseł Franciszek Sterczewski.

Słynne buty zostały wystawione na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja trwała do końca stycznia. Buty zostały kupione za 3600 zł.

Dodatkowo zwycięzca licytacji weźmie udział w subiektywnym spacerze po Poznaniu, który poprowadzi poseł i łazarski radny Franciszek Sterczewski.


Komentarze (4)

04-02-2020 19:26:27
pyra
Gdyby to byly sneakersy kogos znanego, zasluzonego to rozumiem a tak nie rozumiem. Pan Sterczewski powinien zachowac te buty na pozniejsze lata, bo byc moze zostanie kiedys kims naprawde waznym i znanym w Polsce i wielce zasluzonym. Narazie powinny byc w kartonie i czekac na lepsze czasy, na lepsze licytowanie. Swoja droga obecna cena zadziwia !!!!!!! bo buty nie maja zadnego znaczenia dla nikogo poza panem Sterczewskim, jego bliskimi i moze jakims przyjacielem. Ale zycze powodzenia oczywiscie bo cel szczytny cel !
04-02-2020 18:27:20
Albanczyk
Chciałbym by ujawnił się ten psychofan Franciszka.
04-02-2020 12:11:10
zzz
Z pewnością znakomicie ozdobią parapet albo półkę nad łóżkiem.
04-02-2020 10:51:08
As
Człowiek nikt który chce czymś błysnąć. Mój Boże jak można było wybrać takiego kogoś do Sejmu.. M
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: