Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wieś na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wieś na Targach
20-01-2020 00:12   Janusz Ludwiczak
W nawożeniu pól pomagają zdjęcia satelitarne, w opryskiwaniu sadów – nawigacja, która sama generuje mapę i pozwala nie ominąć żadnego drzewa. Zarządzanie całym gospodarstwem wspomaga jedna aplikacja – tak wygląda przyszłość rolnictwa. Można było się o tym przekonać podczas targów "Polagra Premiery", które odbyły się w weekend w pawilonach Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W siedmiu halach zaprezentowane zostały nie tylko najnowocześniejsze traktory i inne maszyny rolnicze, ale również urządzenia ułatwiające pracę rolników.

Na targach "Polagra Premiery" można było nabyć nasiona i rośliny uprawne, m.in. pszenicę ozimą, łubin wąskolistny, pszenżyto jare.

Była to pierwsza tegoroczna impreza targowa. Za dwa tygodnie (od 4 do 7 lutego) na MTP odbędzie się "Budma", czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, którym towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Kominkowe, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego "Intermasz", Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego "Infratec" oraz Forum Designu i Architektury.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: