Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wieś na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wieś na Targach
20-01-2020 00:12   Janusz Ludwiczak
W nawożeniu pól pomagają zdjęcia satelitarne, w opryskiwaniu sadów – nawigacja, która sama generuje mapę i pozwala nie ominąć żadnego drzewa. Zarządzanie całym gospodarstwem wspomaga jedna aplikacja – tak wygląda przyszłość rolnictwa. Można było się o tym przekonać podczas targów "Polagra Premiery", które odbyły się w weekend w pawilonach Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W siedmiu halach zaprezentowane zostały nie tylko najnowocześniejsze traktory i inne maszyny rolnicze, ale również urządzenia ułatwiające pracę rolników.

Na targach "Polagra Premiery" można było nabyć nasiona i rośliny uprawne, m.in. pszenicę ozimą, łubin wąskolistny, pszenżyto jare.

Była to pierwsza tegoroczna impreza targowa. Za dwa tygodnie (od 4 do 7 lutego) na MTP odbędzie się "Budma", czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, którym towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Kominkowe, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego "Intermasz", Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego "Infratec" oraz Forum Designu i Architektury.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: