Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Powróćmy jak za dawnych lat" – wyjątkowy koncert dla seniorów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Powróćmy jak za dawnych lat" – wyjątkowy koncert dla seniorów
19-01-2020 23:15   redakcja, Urząd Miasta Poznania
30 stycznia w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego odbędzie się koncert "Powróćmy jak za dawnych lat", podczas którego zaśpiewają soliści poznańskich scen: Anna Bajerska, Olga Gładszy, Tomasz Raczkiewicz, Klaudiusz Kapłon, Bartosz Kuczyk. Ich występ będzie sentymentalną podróżą w czasie - w sali zabrzmią piosenki, które budzą wspomnienia i przywołują emocje.

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zaprasza seniorów na koncert noworoczny "Powróćmy jak za dawnych lat", który odbędzie się 30 stycznia o godz. 15:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37a.

Na scenie zaśpiewają soliści poznańskich scen: Anna Bajerska, Olga Gładszy, Tomasz Raczkiewicz, Klaudiusz Kapłon, Bartosz Kuczyk. Ich występ będzie sentymentalną podróżą w czasie - w sali zabrzmią piosenki, które budzą wspomnienia i przywołują emocje.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale należy zdobyć wejściówkę. Można ja rezerwować od czwartku, 23 stycznia od godz. 14:00 za pośrednictwem miejskiej infolinii Biuro Poznań Kontakt – tel. 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) i podać numer Karty Seniora - "Poznańskiej Złotej Karty" oraz swoje imię i nazwisko.
Kartę i dane osobowe trzeba będzie podać również przy odbiorze wejściówek – 27 stycznia 2020 r. w Centrum Inicjatyw Senioralnych, ul. Mielżyńskiego 24, w godzinach 8:00-16:00.

Jedna osoba w wieku 60+ może zarezerwować tylko dwa pojedyncze bezpłatne bilety. Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie proszeni są o przekazanie wejściówek wyłącznie innym osobom w wieku 60+.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: