Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od obrączek po limuzyny – w niedzielę na MTP odbędą się Targi Ślubne. Mamy wejściówki {☺KONKURS} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od obrączek po limuzyny – w niedzielę na MTP odbędą się Targi Ślubne. Mamy wejściówki {☺KONKURS}
10-01-2020 08:40   Redakcja
W niedzielę, już po raz 16. zainaugurowany zostanie sezon ślubny. Na MTP nie tylko narzeczeni znajdą oferty od salonów odzieżowych po zespoły muzyczne czy cukiernie. Zwiedzający mają szanse wygrać romantyczną wycieczkę do Rzymu. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia na niedzielne Targi Ślubne, które do wygrania są w naszym konkursie.

Casting na Najpiękniejszą Pannę Młodą
Projekt Najpiękniejsza Panna Młoda to konkurs skierowany do przyszłych Panien Młodych. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana Finałowa 10, która powalczy o miano Najpiękniejszej Panny Młodej podczas Gali Finałowej. Przewidywany termin to początek marca 2020 roku.

"Tniemy Kilogramy, do wesela się zagoi..."
Podczas najbliżej edycji Targów premierę będzie miał inny casting, tym razem dla obu Narzeczonych, o nazwie: Tniemy Kilogramy, do wesela się zagoi... Na czym polegać będzie ta akcja? Podczas Imprezy odbywać się będzie pierwsza faza castingu do programu, a udział w nim mogą wziąć pary, które w 2020 roku planują ślub oraz zmagają się z problemem nadwagi i otyłości. Odchudzanie nie będzie jedynym aspektem programu. W metamorfozie zwycięskiej pary uczestniczyć będzie również jedna z poznańskich klinik dentystycznych, a także wielu innych partnerów, których lista ciągle rośnie.

Kilkadziesiąt nagród dla narzeczonych
W zbliżającej się edycji Targów hitem będzie nagroda główna ufundowana przez organizatora – romantyczna wycieczka do Rzymu! 4 dni w stolicy Włoch, przelot, hotel i wiele innych atrakcji. Dodatkowo na zwiedzających czekają inne nagrody, takie tak suknie ślubne, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, dekoracje, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne i wiele innych. Te fantastyczne nagrody możecie wygrać w organizowanych na żywo konkursach. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i dodzwonić się jako pierwsza osoba pod podany na scenie numer.

Kilkuset wystawców
Na Targach pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Najbardziej okazałe będą zapewne stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie. W branży foto-video i multimediów na pewno pojawią się nowinki techniczne. Niezwykłe pomysły co roku prezentują branże dekoracji, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów. Tłumy zwiedzających oblegają zawsze stoiska z przyciągającą wzrok biżuterią i obrączkami. Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami. Różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy muzycznej, prezenterów, nagłośnienia i oświetlenia to jedna z zalet imprezy targowej. Chętni będą mogli skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni. Swoje propozycje pokaże branża atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Wiele osób będzie zapewne zainteresowanych ofertą szkół tańca. Jednym z największych atutów Targów Ślubnych będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów. Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i klasyki.

Kilkugodzinny program sceniczny
Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Olivier Janiak, który poprowadzi program sceniczny. W jego trakcie odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu mody męskiej, a także degustacji pysznego weselnego tortu. Program sceniczny będzie oczywiście urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi oraz wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi. Na koniec odbędzie się wyczekiwany finał konkursu, czyli walka o wspaniałą wycieczkę do Rzymu.

Informacje dla zwiedzających Targi Ślubne odbędą się w najbliższą niedzielę, 12 stycznia w godz. od 10:00 do 18:00 w pawilonie nr 3 (wejście przez Hol Główny, na przeciwko Mostu Dworcowego). Bilety wstępu kosztują 27 złotych.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia na niedzielne Targi Ślubne.
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz dlaczego to właśnie Panu/Pani mamy rozdać zaproszenia na Targi Ślubne na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl dziś (tj. do piątku, 10 stycznia 2020) do godz. 21:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Aktualizacja 10.01.2019 godz. 22:00: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko 3 zaproszenia.
A oto wybrane odpowiedzi:
"Ślub w moim życiu to ważna sprawa. Planowanie i zamawianie to nasze zadania, chce wygrać bilet na Targi ślubne bym móc skorzystać ze wszystkich okazji. Obrączki czas już zamawiać i dodatki czas już kupować. Na Targach wszystko idzie dostać i a przy okazji fajnie spędzić czas. Z narzeczonym chętnie byśmy poszli i do naszego ślub się przygotowali"
Chciałabym otrzymać zaproszenie na targi ślubne, gdyż mój syn planuje wesele w roku 2021. Chciałabym się rozeznać w aktualnych trendach w organizacji ślubu oraz rozeznać się w możliwościach i kosztach weselnych. Myślę, że to jest ciężkie zadanie, które mnie czeka.
Z moim przyszłym mężem nie widujemy się codziennie ze względu na fakt, że mieszkamy w różnych miastach. Całe szczęście oboje pracujemy w takich zawodach, które umożliwiają nam zmianę miejsca zamieszkania w ciągu roku i akurat w styczniu jesteśmy w Poznaniu na moim ukochanym Łazarzu. Myślę, że wspólny weekend na Targach Ślubnych to doskonała okazja, żeby wspólnie spędzić czas, a przy okazji zorientować się w ślubnych trendach i porozmawiać o czekających nas przygotowaniach ślubu
Podwójne zaproszenie otrzymują:
• Monika Marcinkowska
• Joanna Heller
• Patryk Mechowicz

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

08

gru

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Zza łazarskiego winkla" - spotkanie z gwarą i twórczością Danuty Zych
Piosenki o Poznaniu zaśpiewa Zespół Pasja

09

gru

do 11-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Ice Festival" - Festiwal Rzeźby Lodowej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: