Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zapach pierników i ręcznie wykonane ozdoby na szkolnych korytarzach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zapach pierników i ręcznie wykonane ozdoby na szkolnych korytarzach
16-12-2019 06:50   Janusz Ludwiczak
W piątkowe popołudnie na korytarzach Szkoły Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego stanęły stoiska, na których można było kupić pierniki, makowce czy ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez uczniów "dziewięćdziesiątki". Po raz 17. odbył się tam kiermasz świąteczny, z którego dochód zostanie przeznaczony na zagospodarowanie szkolnego boiska. Dodatkowo uczniowie przeprowadzili zbiórkę darów dla podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta.

Prawdziwe tłumy odwiedziły w piątek Szkołę Podstawową nr 90 przy ul. Chociszewskiego, w której już po raz 17. odbył się kiermasz świąteczny.

– To już tradycja szkoły. Rodzice i uczniowie przygotowali stoiska, na których oferują własnoręczne wyroby, dekoracje świąteczne, prezenty pod choinkę i ciasta domowej roboty. W tym roku dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele szkolne, m.in. zielony zakątek na boisku. Ponadto uczniowie zorganizowali zbiórkę darów dla podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta oraz wymianę ozdób świątecznych ze szkołami z zagranicy, z którymi współpracujemy – powiedziała Karolina Bielerzewska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 90 im. hrabiego Władysława Zamoyskiego przy ul. Chociszewskiego.

Od września Karolina Bielerzewska jest nową dyrektorką "90". Wcześniej była nauczycielką w Gimnazjum nr 50 oraz w Szkole Podstawowej nr 10.

– Plany są. Na razie poznaje ludzi, rodziców, uczniów, słucham jakie mają marzenia, co chcieliby zmienić w szkole – dodaje Karolina Bielerzewska, dyrektor SP90.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Czułe struny" - przedstawienie w wykonaniu "Mojego Teatru". Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia 10.09. lub rezerwacja mailowa zapisy.klubk

25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: