Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pieta i Joker z kamienia na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pieta i Joker z kamienia na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
22-11-2019 12:30   Janusz Ludwiczak
Kamień i szkło zdominowały MTP. Nagrobki, Pietę, obrazy złożone z kamieni i mistrzostwa w ręcznej obróbce kamienia – to wszystko można zobaczyć na targach kamieniarskich "Stone" oraz szklarskich "Glass".

Ponad 300 producentów i dystrybutorów szkła i kamienia prezentuje się na czterodniowych Targach Branży Szklarskiej "Glass" oraz targach kamieniarskich "Stone".

– Tu pokazujemy najnowsze technologie i rozwiązania dla branży kamieniarskiej i szklarskiej, tu spotykają się talenty z tych branż – powiedziała Elżbieta Roeske, wiceprezes MTP.

Na targach możemy zobaczyć ogromne bryły z kamienia, zaś rzeźby z tego materiały prezentują pedagodzy i studenci Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Najnowsze trendy wzornictwa przemysłowego można obejrzeć na wystawie " Stone Designer".

Podczas targów odbywają się Mistrzostwa Polski w Ręcznej Obróbce Kamienia oraz wiele pokazów – m.in. formowania szkła, technik witrażowych wykonywanych metodą Tiffany’ego czy wykonywania naczyń ze szkła odpadowego.

Targi "Stone" i "Glass" potrwają do soboty. Bilety wstępu kosztują 20 złotych, a ostatniego dnia imprezy będą o połowę tańsze.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: